P0

Spyglys

Autobusų parkas ir „Klaipėdos vanduo” perspjovė naftininkus* (2)

Spyglys
2022-12-08


Savivaldybės valdoma UAB Klaipėdos autobusų parkas už 35 tūkstančius eurų, be PVM, įsigijo 100 eurų vertės „Akropolio” dovanų kortelių. Dar nusipirko KRATC atstovo spaudai Arūno Liubinavičiaus kontoros „RSV projektai“ viešųjų ryšių paslaugų už daugiau nei 12 tūkstančių – kad gražiai apie tai visuomenei papasakotų.

Tuo metu kita savivaldybės įmonė – „Klaipėdos vanduo” – prisipirko tik 70 eurų vertės dovanų kortelių už 25 tūkstančius eurų, be PVM. Ir be Liubinavičiaus.

O valstybės valdoma AB „Klaipėdos nafta” visai nusigyveno: už 2,5 tūkstančio eurų nusipirko tik 105 korteles. Ką bekalbėti, kad vienos jų kaina – tik 20 euriukų. Skurdas!

Kultūros padėtį mūsuose atspindinti Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kortelių įsigijo tik už menkučius 150 eurų. Ir tai jos skirtos ne saviems, o miniatūrų konkurso „Haiku Klaipėdos miestui” nugalėtojams. 

Spyglio nuomone, visi šie pirkimai iš „Geros dovanos” demonstruoja realią ekonominę ir dvasinę mūsų įmonių ir įstaigų būklę prieš Elnio Devyniaragio parbėgimą.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-12-08

  2 komentarai “Autobusų parkas ir „Klaipėdos vanduo” perspjovė naftininkus*”

  1. AvatarLiūdna (IP: 86.100.91.176)

   O taip. Kam taipyti. Mokesčių moketojai mokes monopolistams tiek kiek jie nores

  2. AvatarRulis (IP: 78.61.173.45)

   Laikas kelti miesto autobusais važiavimo bilietus, nes autobuso parkas galo su galu nebesuduria.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt