P0

Miestas

Klaipėda užsisakė turizmo plėtros koncepciją

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-12-08


Klaipėdos savivaldybė pasirašė sutartį su VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas dėl „sesijų organizavimo ir turizmo koncepcijos projekto parengimo paslaugų”. Tokia koncepcija turėtų būti parengta iki kitų metų vasario 16 d. 

Iki to laiko bus suorganizuotos ne mažiau kaip dvi sesijos, kurių metu tikimasi išgryninti „šios srities kontekstą ir problematiką, turizmo rūšis, išteklius, turizmo produktus  ir turistinį potencialą”.

Tikimasi, kad bus „išgryninamas išskirtinumas, kuris leistų suformuluoti pagrindinės su turizmo koncepcijos potencialu susijusias įžvalgas ir vieningą strateginę kryptį”. 

Kuriant koncepciją bus atlikta SSGG (stiprybių, silpnybių, galimybių ir grėsmių) analizė. Pagal nustatytus Klaipėdos plėtros prioritetus veiksmus numatoma sudėlioti etapais: vykdomi iškart, per ateinančius dvejus metus, per ateinančius 5 metus.

Ši paslauga Klaipėdos savivaldybei pagal sutartį kaštuos 9 tūkstančius eurų be pridėtinės vertės mokesčio.


  2022-12-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt