P0

Sportas

Per 300 vaikų sportavo stovyklose Klaipėdoje, Palangoje ir Nidoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-09


Klaipėdos bėgimo klubas „Maratonas” sudarė galimybes daugiau nei 300 vaikų įsilieti į sporto stovyklas Klaipėdoje, Palangoje ir Nidoje. Iš viso suorganizuota 14 stovyklų, kuriose pagrindinis dėmesys buvo skirtas aktyvioms fizinėms veikloms, sportinėms-kultūrinėms programoms ir kitoms įdomioms veikloms. Pasak organizatorių, jei ne karantinas, stovyklų būtų buvę surengta ir daugiau.

Organizatorių nuotr.

„Vaikai sportavo, buvo fiziškai aktyvūs, lavino savo kūrybiškumą ir buvo supažindinti su sveikos gyvensenos pagrindais bei principais per žaidimus ir sportą. Tai išties pasiteisino”, – pasidžiaugė „Maratono” trenerė Viltė Čiapienė.

Ji teigė, kad vaikams galima įskiepyti meilę sportui juos sudominus ir pasiūlius tokias fizines veiklas, kurios teikia geras emocijas, pasitikėjimo savimi ir džiaugsmo.

„Mes organizavome sporto stovyklos skirtingais metų laikais, taip sudarydami galimybę organizuoti vaikams platų spektrą fizinių veiklų, suteikiant jiems įvairiausių patyriminių žinių, pažįstant aplinką ir pačius save. Stovyklų programos ir užimtumas buvo paruoštas pagal projekto tikslą – skatinti vaikų fizinį aktyvumą bei padėti jiems sustiprėti fiziškai bei psichologiškai, lavinti jų kūrybiškumą, išmokyti vaikus gyventi aktyvaus ir sveiko gyvenimo ritmu, supažindinti su sveikos gyvensenos pagrindais bei principais. Taip pat kūno kultūros priemonėmis stengėmės didinti vaikų fizinį aktyvumą, skatinti mokinius aktyviai, įdomiai, turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį”, – pasakojo V. Čiapienė.

Ji pabrėžė, kad buvo sprendžiama ir itin svarbi problema – silpnėjantis vaikų ir jaunimo sveikatos, fizinio aktyvumo lygis, nutukimų skaičiaus kilimas.

„Maratono” klubas stovyklas organizavo nuo 2019 m. spalio mėnesio iki 2022 metų pabaigos, stovyklas finansavo Sporto rėmimo fondas. Iš viso surengta 14 sporto stovyklų, kuriose dalyvavo 335 vaikai.


  2022-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt