P0

Spyglys

Per pūgą merą namo parveš V. Ramanauskas* (13)

Spyglys
2022-12-12


Pirmadienio rytą šiaip ne taip atvažiavęs iš Melnragės į Rotušę mūsų mielas bei socdemiškai įraudęs meras ilgai ir nostalgiškai žiūrėjo pro langą: kaip gražiai sninga, pusto. O jo galvoje vietos tuo metu ieškojo sūkuringa džiazo melodija.

Tik staiga – pokšt! Ir džiazą pralaužė nerimastinga mintis – o kaip aš per tą pūgą namo parvažiuosiu?

Ir tuoj pat meras davė nurodymą sušaukti Klaipėdos autobusų parke pasitarimą dėl miesto gatvių valymo su miestą prižiūrinčių bendrovių vadovais.

Spyglio galvutėje subrendo tokia mintis: per tokią pūgą merą namo parvežti derėtų pačiam Autobusų parko generaliniam direktoriui Vaidui Ramanauskui. Kad vėliau vaidų nebūtų…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2022-12-12

  13 komentarai “Per pūgą merą namo parveš V. Ramanauskas*”

  1. AvatarČerlis (IP: 78.57.244.248)

   Druska ir afrikoi druska tik panaudot reikia tikslingai

  2. AvatarKažin (IP: 188.69.55.156)

   Pritariu dėl Spyglio ale humoristo….🤦🤦
   Kitas dalykas, kodėl nerašo nieko ir apie Vakarų Švarą jei jau taip? Nevalo ir nenuvalys vienas Ramanauskas viso miesto. Pasidaliję jie gatvėmis.
   Tai gal Bagočius ( Vakarų Švara) parves Grubliauską??

   • Avatartvari Klaipėda (IP: 78.62.147.40)

    Pastaba tikrai gera… Bet man kliūva tie politiniai šalikėliai.. Tokia parduodama piguva dvelkia, neskania reklama. Beje, į kur keliauja tie spalvingi partijų šalikėliai? Gal Ukrainai aukoja, kai senus pona Grubliauskas vis keičia naujais?

  3. AvatarAlfredas (IP: 86.38.73.172)

   Sveiki. Kitokio pobūdžio pastebėjimas. ..
   Dar viena bėda. Praėjusiais metais prie autobusų sustojimų būdavo žvyro dėžės. Dabar jų kaip ir nėra. Šilutės pl. mačiau tik prie Vilniaus pl. Žiedo, gal Senukai.. Puskibirį pasisėmiau, nes išvažiuojant iš Debreceno 32 namo gatvės yra nuokalnė ir ten laisvai iščiuoži į Debreceno g. vidurį. Tikrai olimpinė rungtis ..

  4. AvatarArklio juokas (IP: 84.15.181.105)

   “Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. …” Taip, tai yra absoliuti tiesa! Reiktų dar pridurti, kad priedo dar ir ARKLIŠKAS humoras!

   • AvatarKiekvienas (IP: 86.100.137.239)

    supranta pagal savo evoliucijos lygį.

  5. AvatarKlaipėdietis (IP: 78.57.80.90)

   Gal druskos poveikis būtų didesnis, jei prieš barstant gatvės būtų nuvalytos. Penktadienį ir šeštadienį nesnigo, bet nebuvo nei ženklo, kad koks valytuvas būtų pravažiavęs bent centrine gatve.

  6. Avatartrumpas (IP: 90.131.47.7)

   tam kuris rase “nekokybiska druska” , druska yra natrio hloridas , kilme nesvarbi , nu bet kiek matau jau apie 50% lietuviu yra genijai , tas suskis druska is afrikos apkaltino , ir tas 50% patikejo , nu nebuvo jokios druskos keliuose klaipedos . dar vienas prikolas : 80% amerikonu nesuvokia kad saule yra zvaigzde , MADONA ar koks ZASINAS PIMPERLEIKAS tai jo nu bet saule tai niekaip.

  7. AvatarG (IP: 85.232.159.3)

   Jei tikrai kalta nekokybiška druska, tai visiems tiems kurie atsakingi už druskos krovinį iš Egipto ir patį druskos pirkimą, po sniego kastuvą į rankas ir pirmyn valyt gatvių iki pavasario!

   • AvatarKlaipėdietė (IP: 80.140.107.166)

    Aš pasiūlyčiau po kastuvą druskos į subinę įkišti,gal tikrai ten ištirptų😀

  8. AvatarKlaipėda (IP: 78.57.140.59)

   Išsitaisykit klaidas savo juokingame 3 sakinių straipsnyje.

   • AvatarV ir Gis (IP: 88.118.35.155)

    Tai skaičiuoti mokėti nebūtina?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt