P0

Spyglys

Kaip merienė ir direktorienė nuo gatvės cukrų sėmė*

Spyglys
2022-12-13


Nors mero pirmadienį sušauktas pasitarimas dėl sniego nuo gatvių valymo/nevalymo buvo visiškai slaptas, net žurnalistai palikti už durų, Spyglys vis dėlto įsigudrino kai ką išgirsti. Pasirodo, vietoj druskos keliams barstyti valdžia prisipirko…. Cukraus!!!

Nieko nelaukęs Spyglys movė iš to pasitarimo į gatvę ir ėmė semti čia subertą cukrų. Gal ir ne aukščiausios kokybės, galvoja, bet verdant samagoniuką pravers.

Netrukus šalia Spyglio pritūpė dvi moterėlėss ir tą cukruotą druską ėmė semti samčiais bei pilti į beicuotus kiaulviedrius. Spyglys buvo begrūmojęs konkurentėms, bet staiga įsižiūrėjo – va, brač: merienė ir autobusų parko direktorienė! Moteriškės sakėsi, kad toks egiptietiškas cukriukas labai tinkąs SPA procedūroms. O jų vyrai mėgstą agrastų esenciją, paskanintą Egipto piramidžių nuotrupomis. Spyglys apie tai, kam sėmėsi nuo gatvės cukrų, nutylėjo.

Sutemus keleivinio transporto ereliai pastebėjo, kad padidėjo keleivių srautas iš Klaipėdos pietinės dalies į šiaurinę. Visi vežėsi kibirus. Mat, būtent ten gatvės cukrumi barstytos.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-12-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt