P0

Miestas

Prašo atlaisvinti privažiavimus prie konteinerių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-13


Dėl ekstremalių oro sąlygų atliekų vežėjai šią savaitę susiduria su problema – negali privažiuoti ir ištuštinti šiukšlių konteinerių. Todėl KRATC prašo gyventojų neužstatyti atliekų konteinerių savo automobiliais.

KRATC nuotr.

Pranešama, jog nors dėl iškritusio sniego ant kelkraščių nupieštos geltonosios linijos yra nematomos, atliekų konteinerių užstatymas yra laikomas administracinės teisės pažeidimu.

Daugiabučių namų administratoriai ir bendrijų pirmininkai turėtų pasirūpinti, kad privažiavimai prie konteinerių būtų nuvalyti nuo sniego sąnašų.

Jei nuo šios savaitės pradžios bendro naudojimo konteineriai buvo neištuštinti, bet dabar prie jų jau galima privažiuoti, prašoma pranešti vežėjui tel. (8 687) 44 444.

Individualių namų gyventojai taip pat prašomi pasirūpinti, kad priėjimas prie konteinerių būtų nukastas. Jei išstumtas konteineris nebuvo ištuštintas pagal numatytą grafiką, prašoma jį palikti iki ištuštinimo.

Primenama, jog pagal Klaipėdos miesto savivaldybės patvirtintas atliekų tvarkymo taisykles šalia konteinerių palikti atliekas (išskyrus žaliąsias) draudžiama.


  2022-12-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt