P0

Regionas

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos modernizacija: pasirašyta sutartis su rangovu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-14


Laukta žinia visai Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos bendruomenei – jau pasirašyta sutartis su rangovu dėl mokyklos modernizacijos. Po jos įstaiga pasikeis neatpažįstamai – bus atlikti vidaus darbai, sutvarkyta išorė. Be to, padidės pastato ekonominis efektyvumas, tad sumažės ir gimnazijos šildymo išlaidos.

Modernizacijos darbus „Vaivorykštės“ gimnazijoje vykdys UAB „Žibai“. Sutarties vertė –bemaž 2,5 mln. eurų.

„Džiugu, kad dar vienas itin svarbus projektas juda į priekį. „Vaivorykštės“ gimnazija pastatyta daugiau nei prieš tris dešimtmečius, tad nenuostabu, kad pastato būklė nebetenkinta nei mokinių, nei pedagogų. Taigi mokykla bus rekonstruota iš pagrindų ir tai planuojama padaryti iki kitų metų vasaros pabaigos“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

UAB „Žibai“ ne tik atliks modernizacijos darbus, bet prieš tai parengs ir darbo projektą.

„Bus atlikta daug įstaigai reikalingų darbų: įrengta vėdinimo ir atnaujinta apšvietimo sistema, pakeisti langai, išorinės durys, taip pat bus apšiltintos pastato sienos, grindys, stogas ir perdangos. Taigi mokykla ne tik estetiškai pagražės, bet gerės ir ugdymo sąlygos“, – teigia vicemerė Violeta Riaukienė.  


  2022-12-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt