P0

Miestas

Savivaldybė bijo potvynio: ragina pasirūpinti ne tik lietaus surinkimo grotelėmis (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-19


Pagal orų prognozes artimiausiomis dienomis šaltį jau keis pliusinė temperatūra, tad laukiama ir atlydžio. Kadangi sniego pastaruoju metu iškrito daug, kyla rizika, kad gali imti tvinti kai kurių gatvių ruožai, daugiabučių namų kiemai, kitos erdvės, teigiama Klaipėdos savivaldybės pranešime.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Jame gatvių ir šaligatvių prižiūrėtojai raginami papildomai nuvalyti gatvių pakraščių ruožus bei kitas vietas, kur yra lietaus surinkimo grotelės. Teigiama, jog didesnį dėmesį probleminėms vietoms gatvėse skirs ir lietaus nuotekų tinklus prižiūrinti bendrovė „Klaipėdos vanduo“.

Savivaldybė kreipiasi ir į daugiabučius administruojančias bendroves bei daugiabučių namų savininkų bendrijas, kad šios pasirūpintų jų prižiūrimuose kiemuose esančiomis lietaus nuotekų surinkimo grotelėmis – jų neturėtų dengti sniego ar ledo sluoksnis.

„Daugiabučių administratoriai, dar nepasirūpinę sniego valymu savo administruojamuose kiemuose, taip pat turėtų suskubti tai padaryti, nes savivaldybė vis dar sulaukia pranešimų apie neišvažiuojamus kai kuriuos kiemus, o tai ne tik kasdienis nepatogumas gyventojams, bet ir gali tapti didžiule problema, jei į kiemą prireiks įvažiuoti greitajai medicinos pagalbai ar kitoms tarnyboms. Taip pat nuolat tikrinama, kaip su darbu tvarkosi gatvių ir šaligatvių prižiūrėtojai – nors situacija pagerėjo, taip pat dar yra ruožų, kuriuose reikalingas papildomas dėmesys, apie pastebėtus trūkumus rangovai nedelsiant informuojami bei reikalaujama nuvalyti sniegą, pabarstyti slidų ruožą”, – rašoma pranešime.  

Jei prasidėjus atlydžiui imtų tvinti gatvių ruožai ar daugiabučių kiemai, apie pastebėtas problemas gyventojai kviečiami pranešti AB „Klaipėdos vanduo“ tel. 8 (46) 220 220.


  2022-12-19

  6 komentarai “Savivaldybė bijo potvynio: ragina pasirūpinti ne tik lietaus surinkimo grotelėmis”

  1. AvatarVa, ką (IP: 78.61.179.125)

   reiškia parsiduoti uabui, kuris turi vos keliasdešimt darbuotojų ir kelias valymo mašinėles. Kaune net mažose gatvikėse nuvalytas sniegas – meras save, savo miestą ir žmones gerbia, o Klp dūdorius… prisidūdavo.

   • AvatarGk (IP: 90.131.46.227)

    Wtf, kiemus valo administratoriai kuriuos gyventojai išsirinko ir gali pakeisti. Prie ko čia merai ar dar kažkas? Užpakalius reikia pajudinti, užuot nuolat kitus kaltinus.

  2. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Ar dabr reikia susirūpinti lietaus tinklų pralaidumu? Rudeni ir pavasari reiktų išvalyti.

   • AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

    Rudeni ir pavasari valyti groteles nuo sniego?

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Kodel groteles? Kur nubega vanduo kai tinklai uzsikimse?

   • AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

    Tinklai cia ne prie ko. Susirupino ne tinklais, o grotelemis

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt