Savivaldybė bijo potvynio: ragina pasirūpinti ne tik lietaus surinkimo grotelėmis

Miestas

Pagal orų prognozes artimiausiomis dienomis šaltį jau keis pliusinė temperatūra, tad laukiama ir atlydžio. Kadangi sniego pastaruoju metu iškrito daug, kyla rizika, kad gali imti tvinti kai kurių gatvių ruožai, daugiabučių namų kiemai, kitos erdvės, teigiama Klaipėdos savivaldybės pranešime.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Jame gatvių ir šaligatvių prižiūrėtojai raginami papildomai nuvalyti gatvių pakraščių ruožus bei kitas vietas, kur yra lietaus surinkimo grotelės. Teigiama, jog didesnį dėmesį probleminėms vietoms gatvėse skirs ir lietaus nuotekų tinklus prižiūrinti bendrovė „Klaipėdos vanduo“.

Savivaldybė kreipiasi ir į daugiabučius administruojančias bendroves bei daugiabučių namų savininkų bendrijas, kad šios pasirūpintų jų prižiūrimuose kiemuose esančiomis lietaus nuotekų surinkimo grotelėmis – jų neturėtų dengti sniego ar ledo sluoksnis.

„Daugiabučių administratoriai, dar nepasirūpinę sniego valymu savo administruojamuose kiemuose, taip pat turėtų suskubti tai padaryti, nes savivaldybė vis dar sulaukia pranešimų apie neišvažiuojamus kai kuriuos kiemus, o tai ne tik kasdienis nepatogumas gyventojams, bet ir gali tapti didžiule problema, jei į kiemą prireiks įvažiuoti greitajai medicinos pagalbai ar kitoms tarnyboms. Taip pat nuolat tikrinama, kaip su darbu tvarkosi gatvių ir šaligatvių prižiūrėtojai – nors situacija pagerėjo, taip pat dar yra ruožų, kuriuose reikalingas papildomas dėmesys, apie pastebėtus trūkumus rangovai nedelsiant informuojami bei reikalaujama nuvalyti sniegą, pabarstyti slidų ruožą”, – rašoma pranešime.  

Jei prasidėjus atlydžiui imtų tvinti gatvių ruožai ar daugiabučių kiemai, apie pastebėtas problemas gyventojai kviečiami pranešti AB „Klaipėdos vanduo“ tel. 8 (46) 220 220.

6 Comments

 1. Va, ką

  reiškia parsiduoti uabui, kuris turi vos keliasdešimt darbuotojų ir kelias valymo mašinėles. Kaune net mažose gatvikėse nuvalytas sniegas – meras save, savo miestą ir žmones gerbia, o Klp dūdorius… prisidūdavo.

  Reply
  • Gk

   Wtf, kiemus valo administratoriai kuriuos gyventojai išsirinko ir gali pakeisti. Prie ko čia merai ar dar kažkas? Užpakalius reikia pajudinti, užuot nuolat kitus kaltinus.

 2. Anonimas

  Ar dabr reikia susirūpinti lietaus tinklų pralaidumu? Rudeni ir pavasari reiktų išvalyti.

  Reply
  • Anonimas

   Rudeni ir pavasari valyti groteles nuo sniego?

  • Anonimas

   Kodel groteles? Kur nubega vanduo kai tinklai uzsikimse?

  • Anonimas

   Tinklai cia ne prie ko. Susirupino ne tinklais, o grotelemis

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

„Grigeo Klaipėda“ ir vandentiekininkai susikibo dėl šimtų tūkstančių 

Po teisėsaugininkų nustatyto fakto, jog pilnai neišvalytomis nuotekomis teršė Kuršių marias, uostamiesčio vandentiekininkų paslaugomis priversta naudotis AB „Grigeo Klaipėda“ už ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Klaipėdiečiams ir rajono gyventojams atpigs vanduo

Valstybinės energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) patvirtino naujas uostamiesčio savivaldybės valdomos AB „Klaipėdos vanduo“ kainas. Nauji, mažesni įkainiai Klaipėdos miesto ir ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Klaipėdoje ir rajone atpigs vanduo?

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) kitą savaitę tvirtins AB „Klaipėdos vanduo“ geriamojo vandens ir nuotekų bei paviršinių nuotekų bazines kainas ...
2024-03-28
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This