P0

Švietimas

Pristatė gimnazistų kurtus filmus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-20


Klaipėdos Aitvaro gimnazijos mokiniams ir Klaipėdos bendruomenei buvo pristatyti Apeirono teatro projekto „Dialogas“ dalyvių kurti trumpo metro filmai.

Organizatorių nuotr.

Lapkričio 21-25 dienomis vykusių teatrinės ir kino raiškos dirbtuvių metu jaunimas ne tik susipažino su teatro ir kino specifika, bet taip pat gilinosi į jiems rūpimus klausimus, išryškino aktualias problemas, mokėsi dėstyti mintis, išklausyti ir priimti vieni kitus, dirbti komandose, motyvuoti save ir kitus ne tik atlikti dirbtuvių metu išsikeltus uždavinius, bet pažiūrėti į gyvenimą plačiau ir kurti sveiką bei sėkmingą savo ateitį.

Pasak Aitvaro gimnazijos socialinės pedagogės Astos Bražinskienės-Gružauskės, projekto „Dialogas“ kūrybos procese atsivėrė dalyvių vidinis pasaulis, įvyko pasimatymas su užslopintais jausmais, patiriamais emociniais išgyvenimais.

Švietimo vidus

„Gimnazistų darbuose atsiskleidė ne tik džiaugsmas, bet ir vidinis skausmas, bendraamžių atstūmimas, pagalbos šauksmas. Supratau, kaip svarbu yra ieškoti visų įmanomų pagalbos formų ir būdų prisibelsti į vaiko širdį, kad galėtum jį išgirsti ir atliepti”, – pranešime cituojama socialinė pedagogė.

Jos nuomone, jaunimui trūksta projektų, kurie ugdytų gebėjimus susidoroti su kasdienio gyvenimo iššūkiais ir problemomis.

INFORMACIJA

Prevencinę-sociokultūrinę programą „Dialogas“ finansuoja Europos socialinis fondas, palaiko Klaipėdos miesto vietos veiklos grupės, įgyvendina Apeirono teatras.


  2022-12-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt