Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kviečia į „Karnavaltoną“

Kultūra

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) gruodžio 29 d., ketvirtadienį, 18 val. vėl kviečia meno mėgėjus ir kūrėjus susitikti KKKC Parodų rūmuose vyksiančiame „Karnavaltone“.

„Karnavaltono“ tradicija užgimė pernai, kai vieną gruodžio vakarą tarp dviejų didžiųjų švenčių – Kalėdų ir Naujųjų metų – KKKC pakvietė meno ir miesto bendruomenes pasipuošti kaukėmis ir ateiti į Meno kiemą kartu smagiai pasiausti.

Šiemet KKKC ir vėl kviečia į meno kūrėjų ir mėgėjų bendrystės vakarą. Juolab kad ir proga susitikti – ypatinga: bus minimas Klaipėdos parodų rūmų ir Menininkų namų 35 metų jubiliejus. Būtent prieš tiek metų – 1987-aisiais – buvo iškilmingai atidaryti didieji Klaipėdos parodų rūmai ir įkurti Menininkų namai, iš kurių išaugo Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras.

Šventinio „Karnavaltono“ vakaro programoje linksmybės persipins su menu – vakaro svečiai ne tik galės nuo 18 val. nemokamai aplankyti šiuo metu eksponuojamas Nikitos Kadano bei Fotografijos šventės parodas, bet ir bus įtraukti į menininkės Kristinos Švenčionytės performatyvią instaliaciją ,,Demo versio“. 

„Kviečiu jus į mūsų pasaulio demo versiją. Salės viduryje kabės dužusių veidrodžių kambarys, aš lauksiu jūsų jo viduje. Vilkėsiu baltą kostiumą. Į kambario vidų galėsite įlįsti po vieną. Jums įlindus, apie keturias minutes kalbėsiu savo kurtą tekstą. Jis skambės esperanto kalba. Esperanto – kaip naivi viltis susikalbėti. Veidrodžio šukės – kaip pikseliai. Laikas – kaip rūgštis. Veidrodžių kambarys – kaip pasaulio demo versija. Šukes pamažu graužia rūgštis ir veidrodinė plėvė nyksta“, – performanso ,,Demo versio“ koncepciją pristato ir užsukti į jos veidrodinį pasaulį kviečia Kristina Švenčionytė.

„Karnavaltono“ muzikinė programa patikėta DJ Nedui Jazzman. Viso vakaro metu jis kurs ypatingą šventinę nuotaiką sukdamas išskirtines, retas jazz, funk, disco, trippy troubadours vinilo plokšteles.

Neformaliojoje „Karnavaltono“ programoje vyks ir gražiausios karnavalo kaukės rinkimai, todėl vakaro svečiai kviečiami įsijungti fantaziją ir šiam vakarui pasipuošti išskirtinai.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Parodų rūmuose - „Vandens veidas“

Kovo 28-ąją, ketvirtadienį, 18 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) bus atidaroma Kristinos Ališauskaitės ...
2024-03-25
Skaityti daugiau

Kultūra

Parodų rūmuose - paroda „NElaimingų Naujųjų metų!“

Vasario 23-iąją, 17.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) bus atidaroma Yevhen Titov (Євген Тiтов) ...
2024-02-22
Skaityti daugiau

Kultūra

Parodų rūmuose - Ukrainos menininkų darbai

Vasario 23-iąją, penktadienį, 17.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) bus atidaroma tarpdisciplininė aštuonių šiuolaikinių ...
2024-02-20
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This