P0

Mums rašo

Prekė viena, kainos – trys (1)

Atvira Klaipėda

Roberta, skaitytoja
2022-12-22


Neseniai prekybos tinklas ,,Norfa” visus nustebino ,,šviežiais” agurkais, kuriuos publikavo naujienų portalai. 

Šiandien Žemaitijoje, Kretingoje esanti ,,Norfa” stebina savo kainos neatitikimais lentynoje, ant prekės bei pirkimo čekyje. 

Lentynoje plastikinės dėžės kaina nurodyta 9.90 €, ant prekės nurodyta 24.50 €, keista, pagalvojam su vyru ir pasidarom kainos nuotrauką tiesiog dėl nuojautos, nes tos dėžės vis tiek reikia.

Kasoje dar kita kaina – 14.70 €. Klausiam pardavėjos – iš kur čia dabar šie skaičiai? 

Pardavėja skuba patikrinti kainos ženklinimą lentynoje, teigia, taip čia klaida. Kaip visada gi direktorė kalta, bet jos jau darbe nėra, tai jei pageidaujam galim kitą dieną kreiptis arba išvis nepirkti. Paskui aiškina, kad vedėja visas kainas tikrina, patikrino ir šitą, bet kalbėti su mumis dabar nenori, liepia pardavėjai išsiaiškinti.

Aiškinam, kad dėžės reikia, bet norim pirkti už tiek, kiek nurodyta kainoje. Pardavėja niekuo padėti negali ir dar kart reikalauja minusuoti ir nepirkti.
Nupirkom. Labai reikėjo.

Bet raginam atkreipti visus parduotuvės pirkėjus ir atidžiai sekti, ką ir už kiek perkat. Ypač kai perkat už didesnę sumą, nes tada dar sunkiau pastebėti, kai esate apgautas spalvotų kainų prekybos centruose.

Po tokių verslininkų gudrybių kyla klausimas, ar nuėjus į maitinimo įstaigą, maistą užsakius už valgiaraštyje nurodytą, pavyzdžiui, 6 € kainą, jį suvalgius nebūsi paprašytas susimokėti 14 €, nes taip rodo kompiuteris, o visagalė direktorė dirba tik iki 17 val. ir padėti jau niekas negalės…


  2022-12-22

  Vienas komentaras apie “Prekė viena, kainos – trys”

  1. AvatarRamass (IP: 78.57.146.158)

   O kas čia keisto. tai Dundulio afiorų kontora. Taip nurodyta sukčiauti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt