P0

Miestas

Kviečia susipažinti su Šiaurės rago skvero konkurso darbais (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-23


Šiaurės rago skvero tarp Naujosios Uosto gatvės ir Kuršių marių Klaipėdoje atviram projekto konkursui pateikti 4 darbai. Konkurso darbų ekspozicija vyks nuo gruodžio 23 d. iki sausio 8 d., darbo dienomis 9 val. – 17 val., Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje, Bažnyčių g. 6 (3 aukštas). Su konkursui pateiktais darbais galima susipažinti internetinėje svetainėje: https://www.siauresragoskveras.lt/darbai

Projektas „Banga”

Viešas darbų aptarimas numatomas sausio 9 d., 10 val., Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijoje. Aptarimo metu konkurso darbus pristatys recenzentai Donatas Baltrušaitis ir Aurimas Baužys.

Projektas „Šiaurės krantas”

Konkurso projektų vertinimo komisiją sudaro architektai – ekspertai, turintys gerosios praktikos planuojant miesto viešąsias erdves – dr. Edgaras Neniškis, Edmundas Andrijauskas, Petras Džervus, Mantas Daukšys, dr. Inga Urbonaitė-Vadoklienė, Laima Šliogerienė, Arūnas Kilišauskas. Bei architektai, atstovaujantys Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją – Kastytis Macijauskas, Marijus Mockus.

Projektas „Amo mare”
Projetas „Dune”
INFORMACIJA

Projektuojamas Šiaurės rago skveras – viešoji erdvė Klaipėdos mieste, dešiniajame Danės upės krante, atkarpoje tarp Pilies tilto ir Kuršių marių. Dėl unikalios lokacijos ir kultūrinių sluoksnių skveras turėtų tapti reprezentacine miesto viešąja erdve, atskleidžiančia skirtingus istorinius ir kultūrinius sluoksnius, formuojančia miesto jungtis su Danės upe ir Kuršių mariomis. Tuo pačiu atitinkanti šiandienines architektūrines tendencijas bei atliepianti skirtingus miesto gyventojų ir svečių poreikius.

Konkurso prizinis fondas – 20 000 eurų. Konkurso skelbėjas: UAB Memelio miestas, organizatorius – Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija.


  2022-12-23

  5 komentarai “Kviečia susipažinti su Šiaurės rago skvero konkurso darbais”

  1. AvatarKibis (IP: 78.57.244.248)

   Gražu skandinaviško stilius nameliai labai tinka

  2. AvatarNezabitauskas (IP: 78.61.173.9)

   Šiaurės krantas.

  3. AvatarHanza (IP: 195.182.68.125)

   Bangos projektas patrauklus. Tikiuosi, pastatai nebus užgožti tokių apšępusių medžių, kokie nupaišyti vizualizacijoje?

   • Avatarhanzai (IP: 88.118.160.21)

    jei tas amfiteatras būtų į rytų pusę tai nors musulmonai ateityje galėtų melstis, o dabar … mes giesmes giedosim kito kranto būsimam daugiabučiui? Pilies šlaitams nesugeba žolės nupjauti, per karščius palaistyti – visą vasarą nudžiūvusi kupeta stovi, o čia naujas kalvas pilsto kabokams prieš kurių langus pristatys šiukšlių konteinerių. Ale kaip juos išvežti. Bačką tai gali taku atsiritinti. Tikrai labai patrauklus

   • Avatarto hanzai (IP: 78.56.19.8)

    Į kokią dar Rytų? 😀 Su orientacija bėdos? 😀 Šiaip Banga įdomiausia, bet iš biednumo pasirinks Šiaurės krantą, tiesa, darbai, kaip įprasta, išaugs kone dvigubai, tai laiku ir prižiūrint darbus pradėjus, ir brangiausias darbas nebūtų toks brangus. Svarbu, kad versinos čia neįsisuktų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt