P0

Kultūra

Imanuelio Kanto bibliotekos darbuotojoms įteiktos padėkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-29


Gruodžio 28 d. Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos direktorei Bronislavai Lauciuvienei, kultūrinės veiklos koordinatorei Vidai Narveišytei, Meno skyriaus vedėjai Birutei Skaisgirienei ir „Kauno atžalyno“ padalinio vedėjai Daivai Kapturovai įteiktos LR Seimo Švietimo ir mokslo komiteto padėkos. Bibliotekos darbuotojams dėkojama už šiuolaikišką požiūrį į edukacijas, inovatyvias idėjas ir geranorišką bendradarbiavimą su Klaipėdos miesto švietimo įstaigomis.

Šiais metais biblioteka didelį dėmesį skyrė bendradarbiavimui su švietimo įstaigomis, bibliotekos edukatoriai kartu su mokytojais organizavo integruotas pamokas.  „Mes norime atskleisti biblioteką kaip patyrimo, pažinimo vietą, kurioje pasitelkus knygas,  informacines technologijas, meną, taikant įvairius kūrybingus metodus ir priemones galima mokyti ir mokytis kitaip.  Svarbu įtraukti moksleivius į procesus, skatinti jų kritinį mąstymą, bendravimą, pasitikėjimą vieni kitais“, – sako bibliotekos direktorė Bronislava Lauciuvienė.

Planuojama ir toliau intensyviai tęsti integruotų pamokų organizavimą I. Kanto bibliotekoje ir jos padaliniuose, stiprinti išteklius bei būti atviromis, šiuolaikiškomis, patraukliomis erdvėmis švietimo bendruomenei.


  2022-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt