P0

Miestas

Pasitinkant Naujuosius Klaipėdoje vyks lazerių šou

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-12-30


Pasitinkant 2023-uosius, Klaipėda kviečia Teatro aikštėje pasinerti į spalvingą lazerių šou ir taip atsakingai keisti nusistovėjusias naujametines tradicijas. Fejerverkų Naujųjų Metų naktį Klaipėdoje atsisakyta pirmą kartą. Valanda iki Naujųjų Metų vidurnakčio, Teatro aikštėje šventinę nuotaiką kurs specialus DJ pasirodymas.

Naujieji be fejerverkų

Atliepiant pasaulines tendencijas ir solidarizuojantis su kitais šalies miestais, Klaipėda šiais metais visuose kalėdiniuose-naujametiniuose renginiuose atsisakė bet kokių pirotechnikos priemonių naudojimo. Visą šventinį laikotarpį, jau daugelį metų, centrinė kalėdinių – naujametinių renginių erdvė – Teatro aikštė Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimu yra paskelbta zona be pirotechnikos. Gausių fejerverkų naudojimo atsisakyta dėl Ukrainoje vykstančio karo, ekologinių aspektų, taip pat dėl sukeliamo streso laukiniams bei naminiams gyvūnams. Kaip paisoma draudimo stebi ir policijos pareigūnai, informuoja esantys įspėjamieji ženklai.

Lazerių šou

Gruodžio 31-ąją, pasitinkant Naujuosius Metus, šalia centrinės Klaipėdos miesto eglutės, vidurnaktį Teatro aikštė nušvis specialiu lazerių šviesų šou. 15 min. trukmės šou prasidės atgaliniu skaičiavimu ir susirinkusiems Teatro aikštėje dovanos šou pagal specialiai sudarytą muzikinį takelį – nuo klasikinio naujametinio kūrinio iki šiuolaikinių ritmų. Naujametinį lazerių šou kuria vieni geriausių tokio pobūdžio menininkų Lietuvoje – „Lazerių projektai“, nuspalvinę tokius įvykius kaip „Kaunas 2022“, „Vilnius 700“.

Šventinį vakarą į Teatro aikštę klaipėdiečiai kviečiami dar gerokai iki vidurnakčio. Nuo 23 val. naujametinį muzikinį pasirodymą dovanos DJ John-B, kuris užleidęs poziciją lazerių šou, po jo – 00.15 min. vėl tęs pasirodymą ir kvies šokti iki 1 val.  


  2022-12-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt