P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Sausio 1-ąją į jūros bangas nėrė ne tik organizuoti sveikuoliai (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-01


Nemažai į II Melnragės paplūdimį pirmosios 2023-iųjų dienos popietę išsiruošusių klaipėdiečių ir stebėjo, ir mobiliaisiais telefonais įamžino, kaip į jūros bangas tradiciškai nėrė Lietuvos sveikuolių sąjungos nariai.

Tiesa, jau ne pirmus metus jiems „konkurenciją” sudarė ir čia esančioje gelbėjimo stotyje įsikūrusios pirties lankytojai, ir pavieniai entuziastai, panorę išsimaudyti jūroje.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Ledinių maudynių aistruoliai sausio 1-ąją švenčia ne tik Naujuosius metus, bet ir Pasaulinę ruonių dieną. Daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių sveikuoliai neria į ežerus, upes ar jūrą.

Lietuvos sveikuolių sąjunga skelbė, kad sekmadienį tokios masinės maudynės bus organizuojamos Žaliuosiuose ežeruose, Eibariškių parko tvenkinyje, Bubių tvenkinyje, Klykių ežere, Šešupėje ir kitur.

Klaipėdoje sveikuolių priešakyje kaip visada buvo Seimo narys Dainius Kepenis, tokių maudynių tradiciją pradėjęs 1987 metais, kai pirmą kartą sausio 1-ąją nėrė į Baltijos bangas I Melnragėje.


  2023-01-01

  Vienas komentaras apie “Sausio 1-ąją į jūros bangas nėrė ne tik organizuoti sveikuoliai”

  1. AvatarAgnė (IP: 77.79.49.61)

   kokie šaunuoliai!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt