P0

Spyglys

Gegužės 1-ąją Grubliauskas ir Cesiulis neš raudoną vėliavą* (5)

Spyglys
2023-01-03


Spyglio duomenimis, viena iš madingiausių Klaipėdos siuvyklų gavo neįprastą užsakymą: pasiūti raudoną vėliavą, kurią gegužės 1-ąją – Darbo ir socialdemokratų šventės metu – neš naujai iškeptas vietos raudonųjų lyderis, dabartinis savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas. Jam talkins dar 18 amžiuje Adamo Smito (Adam Smith, 1723–1790) pakrikštytas pirmasis Klaipėdos liberalas Arvydas Cesiulis.

Pribėgs pagelbėti ir dar vienas žymus socialdemoliberalas Vidmantas Plečkaitis.

Vėliava turi būti su auksinėmis spurgomis, inkrustuota sidabro dūdelėmis bei liberalų varpeliais ir purpuro rožėmis. Ji bus nešama ne Herkaus Manto gatve, bet per darbininkų ir valstiečių gyvenamuosius rajonus: nuo Marijos Taikos Karalienės iki Šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčios, o nuo ten tolyn, tolyn, kur saulė teka iš rytų.

Dar trumpai bus sustota prie Naujojo turgaus, kur eiseną pasitiks pats Karmanovas ir vaišins visus ežio kinka bei ežiuolės užpiltine (50 proc.)

Iš paskos su oranžiniais balionais raudodami eis Klaipėdos liberalai ir ginčysis kurioje rinkimų programoje – socdemų ar jų – yra daugiau socialdemokratinių ir krikščioniškųjų vertybių. O prie konservatorių meiliai prigludęs buvęs Grubliausko komandos narys Artūras Razbadauskas taikysis aniems koją pakišti ir įpiršti kelias konservų dėžutes su Petrošiaus parašu.

Valio, draugai!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-03

  5 komentarai “Gegužės 1-ąją Grubliauskas ir Cesiulis neš raudoną vėliavą*”

  1. AvatarLiberalas (IP: 195.182.76.3)

   Na kokia graži nuotrauka. Dar jei bučinukas būtų, nes Ceciulio akytės rodo, kad brisius to laukia iš šeimininko .
   O jei šviesą užgesintume, manau rastume abudu su peiliu nugarose .
   Sunku mums bus be jūsų, o socdemams manau taip pat. Nusiuntėme savo žvalgus, valkatėles į jų būstinę, paėmėme prizines vietas rinkimų sąrašuose, nustūmėme realų daktariuką į pašalę ir dabar lauksime REZULTATO.
   Ačiū tau Lile Petraitiene, pardavei mero vietą ir Socdemus už pinigus Jonų bažnyčios bokštui , viską padarei kaip tarėmės. Va čia tai prostitucija konkreti .

  2. AvatarKažkas nepadoraus (IP: 86.100.89.120)

   Audra barščių bliūde, aš puikiai suprantu abu šiuos politikus, jie turi gėdos jausmą ir po to , kas vyko liberalų gyvenime, eiti į rinkimus su liberalais, būtų dugnas. Jie nelakstė po partijas, nebuvo profesionalūs politiniai prostitutai, tai pirmas kitoks pasirinkimas. Praeituose rinkimuose Grubliauskas išėjo į valdžią sukūręs savo komitetą, čia nematau jokios problemos. Man tai kliūva profesionalūs politikos valkatautojai, kurie kiekvieną kartą lenda po antklode su kita politine partija. Tą reiškinį aš vadinu profesionalia politine prostitucija.

  3. Avatardu senukai (IP: 77.111.247.41)

   atrodantys kaip beviltiški benamiai politikoje.

  4. AvatarNa (IP: 88.119.156.187)

   tas ceciulis visiškas netikėlis, nesugebėjo net raudonų gvazdikų nupirkti. Ilgai nešliaužys ir po Blin Kevičiūtės partiją.

  5. AvatarAnonimas (IP: 193.219.76.238)

   Ko dėl valdžios nepadarysi.,. Jie ir į Titovo partiją įstos jeigu bus naudinga.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt