Gegužės 1-ąją Grubliauskas ir Cesiulis neš raudoną vėliavą* (5)

Spyglys
Spyglys
2023-01-03

Spyglio duomenimis, viena iš madingiausių Klaipėdos siuvyklų gavo neįprastą užsakymą: pasiūti raudoną vėliavą, kurią gegužės 1-ąją – Darbo ir socialdemokratų šventės metu – neš naujai iškeptas vietos raudonųjų lyderis, dabartinis savivaldybės meras Vytautas Grubliauskas. Jam talkins dar 18 amžiuje Adamo Smito (Adam Smith, 1723–1790) pakrikštytas pirmasis Klaipėdos liberalas Arvydas Cesiulis.

Pribėgs pagelbėti ir dar vienas žymus socialdemoliberalas Vidmantas Plečkaitis.

Vėliava turi būti su auksinėmis spurgomis, inkrustuota sidabro dūdelėmis bei liberalų varpeliais ir purpuro rožėmis. Ji bus nešama ne Herkaus Manto gatve, bet per darbininkų ir valstiečių gyvenamuosius rajonus: nuo Marijos Taikos Karalienės iki Šv. Brunono Kverfurtiečio bažnyčios, o nuo ten tolyn, tolyn, kur saulė teka iš rytų.

Dar trumpai bus sustota prie Naujojo turgaus, kur eiseną pasitiks pats Karmanovas ir vaišins visus ežio kinka bei ežiuolės užpiltine (50 proc.)

Iš paskos su oranžiniais balionais raudodami eis Klaipėdos liberalai ir ginčysis kurioje rinkimų programoje – socdemų ar jų – yra daugiau socialdemokratinių ir krikščioniškųjų vertybių. O prie konservatorių meiliai prigludęs buvęs Grubliausko komandos narys Artūras Razbadauskas taikysis aniems koją pakišti ir įpiršti kelias konservų dėžutes su Petrošiaus parašu.

Valio, draugai!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.
Žymos: | | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Gegužės 1-ąją Grubliauskas ir Cesiulis neš raudoną vėliavą*”: 5

 1. Liberalas parašė:

  Na kokia graži nuotrauka. Dar jei bučinukas būtų, nes Ceciulio akytės rodo, kad brisius to laukia iš šeimininko .
  O jei šviesą užgesintume, manau rastume abudu su peiliu nugarose .
  Sunku mums bus be jūsų, o socdemams manau taip pat. Nusiuntėme savo žvalgus, valkatėles į jų būstinę, paėmėme prizines vietas rinkimų sąrašuose, nustūmėme realų daktariuką į pašalę ir dabar lauksime REZULTATO.
  Ačiū tau Lile Petraitiene, pardavei mero vietą ir Socdemus už pinigus Jonų bažnyčios bokštui , viską padarei kaip tarėmės. Va čia tai prostitucija konkreti .

 2. Kažkas nepadoraus parašė:

  Audra barščių bliūde, aš puikiai suprantu abu šiuos politikus, jie turi gėdos jausmą ir po to , kas vyko liberalų gyvenime, eiti į rinkimus su liberalais, būtų dugnas. Jie nelakstė po partijas, nebuvo profesionalūs politiniai prostitutai, tai pirmas kitoks pasirinkimas. Praeituose rinkimuose Grubliauskas išėjo į valdžią sukūręs savo komitetą, čia nematau jokios problemos. Man tai kliūva profesionalūs politikos valkatautojai, kurie kiekvieną kartą lenda po antklode su kita politine partija. Tą reiškinį aš vadinu profesionalia politine prostitucija.

 3. du senukai parašė:

  atrodantys kaip beviltiški benamiai politikoje.

 4. Na parašė:

  tas ceciulis visiškas netikėlis, nesugebėjo net raudonų gvazdikų nupirkti. Ilgai nešliaužys ir po Blin Kevičiūtės partiją.

 5. Anonimas parašė:

  Ko dėl valdžios nepadarysi.,. Jie ir į Titovo partiją įstos jeigu bus naudinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This