P0

Regionas

Klaipėdos rajone duris atvėrė dar vienas darželis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-05


Gargždų lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ Gobergiškės skyriuje ketvirtadienį džiugios nuotaikos – būsimieji darželinukai ir jų tėvai pakviesti į darželio atidarymo šventę. Mažieji apžiūrėjo grupes, susipažino su auklėtojomis, spėjo pažaisti su dar nematytais žaislais ir nekantriai laukia pirmadienio, kai prasidės ugdymo procesas.

Rajono savivaldybės nuotr.

Naujose, suremontuotose, šviesiose ir erdviose patalpose bus ugdomi 35 vaikai. Darželyje veiks dvi grupės, o su vaikais dirbs 4 auklėtojos ir 3 jų padėjėjos.

Darželio rekonstrukcijos darbai kainavo kiek daugiau nei 910 tūkstančių eurų, iš kurių beveik 200 tūkst. eurų – ES lėšos.

Prieš didžiąsias metų šventes dvi naujai įrengtos darželio grupės atidarytos ir Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre.

Rajone darželių daugės

Rajono savivaldybė praneša, jog jau pasirašyta ir istorinė sutartis dėl Sendvario daugiafunkcio centro statybos.

Be to, per ateinančius trejus metus Trušeliuose iškils nauja mokykla-darželis, kur bus ugdoma beveik 800 Klaipėdos rajono vaikų. Taip pat čia veiks biblioteka, gyventojams bus įrengtos erdvės kultūrai ir sportui.

Sutartis pasirašyta ir dėl naujo darželio projektavimo Mazūriškiuose. Iki vasaros turi būti suprojektuotas 8 grupių pastatas, kurį galės lankyti 150 vaikų. 

Naujas darželis iškils ir Gargžduose, kur 12 grupių bus ugdoma per 220 vaikų.


  2023-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt