P0

Miestas

Teismo vadovai susitiko su uostamiesčio žiniasklaidos atstovais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-09


Pirmadienį Klaipėdos apygardos teisme vyko teismo vadovybės ir teisėjų padėjėjų-atstovų spaudai susitikimas su žiniasklaidos atstovais, jame aptarti praėję metai ir teismo komunikacijos rezultatai.

Teismo nuotr.

Teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkė Daiva Jazbutienė ir Civilinių bylų skyriaus pirmininkas Aurimas Brazdeikis pristatė teisme gautų bylų skaičių, bylų specifiką, aptarė, kas lemia didėjantį gaunamų bylų skaičių, kodėl teisme padaugėjo finansinių nusikaltimų bylų. Pasidalinta įžvalgomis apie tai, kodėl teismuose trūksta teisėjų ir darbuotojų, kodėl sunku pritraukti naujus žmones, apie trūkstamą teismų finansavimą. Žiniasklaidos atstovai paraginti ruošiant publikacijas prisidėti prie teisinio švietimo veiklos.

Susitikime aptarta ne tik su teisingumo vykdymu susijusi apygardos teismo veikla, bet ir teismo materialinis, techninis aprūpinimas, dabartinio teismo pastato atnaujinimo galimybė ir naujojo pastato Kauno g. perspektyvos, mediacijos ypatumai ir rezultatyvumas. Žiniasklaidos atstovai buvo itin aktyvūs užduodami įvairius klausimus, pradedant bylų statistika, baigiant į pensiją išėjusių teisėjų veikla.

Susitikime dalyvavo dienraščių „Klaipėda“, „Lietuvos rytas“, „Lietuvos ryto“ televizijos, BNS, naujienų portalų „Atvira Klaipėda” ir 15min.lt bei radijo stoties „Laluna“ atstovai.


  2023-01-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt