P0

Verslas

„Albright Lietuva“ išsiplėtė Klaipėdos LEZ „FlexStart 2“ pastate

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-16


Klaipėdos LEZ veikianti Didžiosios Britanijos kapitalo elektros jungiklių gamintoja UAB „Albright Lietuva“ sausį užbaigė 1,5 mln. EUR vertės plėtros projektą specializuotame gamybos pastate „FlexStart 2“. Į naujas patalpas bendrovė perkėlė visą elektros kontaktų litavimo veiklą bei įkūrė naują štampavimo padalinį.

Nuo 2007 nuosavame pastate Klaipėdos LEZ teritorijoje veikianti „Albright Lietuva“ jau kurį laiką nagrinėjo įvairias plėtros galimybes, bet galiausiai nutarė plėstis į LEZ valdymo bendrovės vystomą „FlexStart 2“ projektą.

„Nutarėme į „FlexStart 2“ iškelti kontaktų litavimo padalinį, nes nuosavame pastate labai trūko patalpų sandėliavimui. Netrukus gimė mintis naujose patalpose ne tik lituoti kontaktus, bet ir patiems gaminti jiems ruošinius. Anksčiau juos gaudavome iš išorinių tiekėjų. Todėl šis žingsnis yra tiek veiklos perkėlimas, tiek plėtra ir naujos funkcijos. Visa tai užtikrins savalaikį kontaktų tiekimą jungiklių gamybai ir minimizuos logistikos sąnaudas“, – pranešime komentuoja „Albright Lietuva“ vykdantysis direktorius Ramūnas Barcevičius.

Plėtros projektą „FlexStart 2“ pastate bendrovė pradėjo rugsėjį, o užbaigė pačioje šių metų pradžioje. Pasak „Albright Lietuva“ vadovo, sprendimą keltis į šį pastatą lėmė ne tik kaimynystė, bet ir galimybė greitai pritaikyti patalpas individualiems poreikiams. Naujosiose patalpose jau dirba 25 įmonės kolegos, jų skaičius gali vėliau augti iki 30.

Bendrovė išsinuomojo 1.000 kv. m ploto patalpas ir veikia po tuo pačiu stogu kaip „Retal Baltic Films“ ir kitos įmonės. Visas „FlexStart 2“ plotas sudaro 8500 kv. m. Pirmasis, dar 2017-18 m. LEZ valdymo bendrovės išvystytas lankstusis gamybos pastatas „FlexStart“ iškart buvo pilnai išnuomotas ir pelnė „Financial Times“ grupės leidinio apdovanojimą už greito investuotojų įsikūrimo sprendimus.

Klaipėdos LEZ vadovo Eimanto Kiudulo teigimu, tai jau antras esamo LEZ investuotojo žingsnis į „FlexStart“ pastatus per kelis mėnesius. Neseniai apie plėtrą „FlexStart 2“ paskelbė ir pakuočių gamintoja UAB „Retal Baltic Films“.

Išankstiniais duomenimis, 2022 m. „Albright Lietuva“ apyvarta siekė 25 mln. EUR ir buvo 19% didesnė nei ankstesniais metais. Šiemet bendrovė tikisi 14% augimo, tačiau prognozes ir planus kol kas sunkina sudėtinga pasaulinė verslo aplinka.


  2023-01-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt