Atnaujins „Vanagupė Resort & Spa“ viešbutį (1)

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-01-16

Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ atidarys dar vieną viešbutį Lietuvoje – „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“. Pagal pasirašytą viešbučio valdymo sutartį penkių žvaigždučių viešbutis „Vanagupė Resort & Spa“ bus atnaujintas ir pirmuosius svečius su prekės ženklu „Mercure“ pasitiks 2023 m. pabaigoje.

Naujasis viešbutis „Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“ šešiuose aukštuose pasiūlys 98 erdvius kambarius ir apartamentus. Svečiai galės naudotis įvairiomis sveikatingumo paslaugomis: SPA procedūromis, treniruoklių sale, sauna, garine pirtimi, sūkurine vonia, ledo kambariu. Mėgstantiems aktyvesnį sportą – 4 baseinų kompleksas, tarp kurių ir šildomas lauko baseinas, krepšinio ir teniso aikštelės. Viešbutyje veiks baras ir restoranas, o viršutiniame aukšte – VIP erdvė. Taip pat viešbutyje bus 6 verslui skirtos posėdžių salės. Viešbutį ir toliau valdys bendrovė „Eskom“.

„Žinia apie pirmąjį viešbutį pajūrio kurorte – įrodymas, kad „Accor“ tinklas pasitiki ir mato Lietuvą kaip laisvalaikio kryptį. Drauge su viešbučio valdytojais „Accor“ įsipareigoja į Lietuvą ir regioną atnešti aukštus standartus ir naujausias svetingumo srities tendencijas. Palanga yra viena sparčiausiai augančių kurortinių vietų Lietuvoje, kuri 2021 m. pritraukė daugiau turistų nei 2019 m. Neabejojame, kad su visame pasaulyje žinomu prekės ženklu „Mercure“ šią nuostabią vietą atras dar daugiau turistų iš visos Europos“, – pranešime pažymi Katarzyna Slawinska, „Accor“ plėtros vadovė Lenkijoje ir Baltijos šalyse.

„Mercure Palanga Vanagupė Resort & Spa“ bus pirmasis tarptautinio prekės ženklo viešbutis Palangos mieste.

Viešbutis yra strategiškai geroje ir patogioje vietoje: 15 minučių kelio pėsčiomis nuo paplūdimio, 3 km nuo miesto centro ir 5 km nuo tarptautinio oro uosto.

Žymos: | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Atnaujins „Vanagupė Resort & Spa“ viešbutį” komentarų : 1

  1. Nunu parašė:

    Nuo kada Accor aukštas lygis? Ne bent lietuviams
    Europoje vidutiniokai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAIPin It on Pinterest

Share This