P0

Švietimas

Klaipėdos licėjaus bakalaureato diplomo programa sulaukė teigiamo įvertinimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-18


Galimybes taikyti Klaipėdos licėjuje tarptautinio bakalaureato pagrindinio ugdymo programos (angl. International Baccalaureate – IB MYP) programą įvertino pasaulinės tarptautinio bakalaureato organizacijos deleguoti programos ekspertai–vertintojai iš Olandijos ir Graikijos. Anot įstaigos pranešimo, akreditacijos vertinimo metu ekspertai itin palankiai įvertino Klaipėdos licėjaus veiklą įgyvendinant IB programas.

Ekspertų vertinimuose teigiama, kad Klaipėdos licėjus atitinka visus IB programai keliamus reikalavimus, o tam tikrose kategorijose net gi lenkia kai kurias ilgesnį laiką šią programą taikančias kitų šalių mokyklas.

Klaipėdos licėjaus pirmosios IB DP abiturientų laidos egzaminų rezultatai šiemet buvo aukštesni už visų pasaulio IB mokyklų vidurkį

Švietimo vidus

„Ypatingai palankiai ekspertai įvertino mūsų pedagogų veiklą, taikant IB MYP mokinių pasiekimų vertinimo reikalavimus. Taip pat vertintojams itin imponavo licėjaus psichologų komandos veikla ir mokinių tėvų bendruomenės įsitraukimas į įvairius mokyklos projektus. Tai parodo, kad einame teisingu keliu ir skatina dar labiau tobulėti visą licėjaus bendruomenę“, – pranešime spaudai cituojama Klaipėdos licėjaus vadovė dr. Regina Kontautienė.

IB programos tarptautiniai ekspertai išskirtinai aukštai įvertino ir licėjaus mokinių anglų kalbos žinias, todėl pateikė rekomendacijas 9-10 klasėse įprastą anglų kalbos discipliną keisti į platesnį anglų kalbos ir literatūros kursą.

Praėjusiais metais Klaipėdos licėjus išleido pirmąją tarptautinio bakalaureato diplomo programos abiturientų laidą, kuri pagal šią programą mokėsi nuo 11 iki 12 klasės. Antrus metus Klaipėdos licėjuje pagal kitą tarptautinio bakalaureato programą galimybę mokytis turi jau ir 6-10 klasių mokiniai.


  2023-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt