P0

Politika

Suabejota, ar dabartinis meras turėtų pasirašyti sutartį su universitetu

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-01-18


Antradienį Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komitetui svarstant klausimą dėl savivaldybės ir Klaipėdos universiteto bendradarbiavimo sutarties pradėta samprotauti, ar nevertėtų sutarties pasirašymo garbę suteikti ne dabartiniam, o naujai išrinktam merui.

Parašus ant sutarties turėtų dėti rektorius Artūras Razbadauskas ir meras Vytautas Grubliauskas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmasis apie tai prabilo Rimantas Taraškevičius, rinkimuose dalyvaujantis su kandidato į merus Arvydo Vaitkaus komanda.

„Jeigu tą garbę paliktume naujos kadencijos Tarybai ir būsimam merui tą garbę suteiktumėte, man regis, nieko neatsitiktų: būtų labai garbinga palaukti”, – kalbėjo jis.

Klausimą pristačiusi Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Eglė Deltuvaitė teigė, kad tai šiek tiek atitolintų sutartyje numanytų veiklų įgyvendinimą. 

Netikėtą R. Taraškevičiaus pasiūlymą palaikė kandidatas į merus liberalas Saulius Budinas. Pasak jo, tebegalioja senoji sutartis su universitetu, ji nėra naikinama. Ir siūlė klausimą atidėti.

Tačiau A. Vaitkus pasiūlė sprendimo projektui dėl sutarties pasirašymo pritarti apeliuodamas į tai, kad jos turinyje yra ir susitarimo dėl kibernetinio saugumo aspektų. Jį palaikė vicemeras Arūnas Barbšys. 

„Baikim turgelį mažą”, – prajuko tuomet R. Taraškevičius ir atsisakė savo pasiūlymo.

Bendru sutarimu sutarties projektui pritarta.


  2023-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt