P0

Regionas

Klaipėdos rajono antrokai jau mokosi plaukti (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-19


Nauji metai Klaipėdos rajono antrokėliams prasidėjo ir naujų įgūdžių mokymusi – jiems startavo plaukimo pamokos. Jų metu netoli 600 moksleivių mokysis skirtingų plaukimo būdų, saugiai elgtis vandenyje ir prie jo bei stiprins savo sveikatą ir fizinį pasiruošimą.

Valstybei neskyrus finansavimo, Klaipėdos rajono savivaldybė pamokas baseine antrų klasių mokiniams nusprendė apmokėti iš savo biudžeto lėšų.

„Tobulinti plaukimo įgūdžius – be galo svarbu. Todėl, kai sužinojome, kad mūsų antrokėliams nebus skirtas Švietimo ir mokslo ministerijos finansavimas, nes „Klaipėdos baseinas“ juos galėjo priimti tik sausį, pasibaigus programos laikui, nekilo abejonių, jog būtina ieškoti sprendimo. Ir tai sėkmingai padaryta – sausio mėnesio pradžioje į pamokas baseine jau išskubėjo 570 mūsų antrokų. Iš Savivaldybės biudžeto tam skirta daugiau nei 31 tūkst. eurų“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

„Klaipėdos baseine“ antrokų laukia iš viso 18 pamokų, kurių metu vaikai mokysis pažinti vandenį ir įvairių plaukimo būdų, įgis saugaus elgesio žinių.

„Plaukimas gyvybiškai svarbus gebėjimas, kuris išlieka visą gyvenimą. Be to, šios pamokos padeda grūdintis, gerina sveikatą, turi daugybę kitų naudų. Siekdama užtikrinti visas sąlygas, Savivaldybė kompensuos ne tik plaukimo pamokas – Klaipėdos rajono antrokams nekainuos ir nuvežimas į baseiną Klaipėdoje ir iš jo. Tikiuosi, kad darbai vyks sėkmingai ir jau greitai Klaipėdos rajono moksleiviams važinėti į uostamiestį apskritai nebereikės – jie mokytis plaukti galės Gargždų daugiafunkciame centre, kuris jau netrukus bus pradedamas statyti“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.


  2023-01-19

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos rajono antrokai jau mokosi plaukti”

  1. AvatarPagarba ponui Markauskui (IP: 90.131.41.23)

   Tikrai realus darbas gyventojams ir vaikams . __Valstybei neskyrus finansavimo, Klaipėdos rajono savivaldybė pamokas baseine antrų klasių mokiniams nusprendė apmokėti iš savo biudžeto lėšų.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt