P0

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikų platintojams gresia ilgi metai kalėjimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-19


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Klaipėdos apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotikų platinimo bei kontrabandos.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie individualią veiklą vykdančio 26 m. klaipėdiečio vykdomą narkotinių medžiagų platinimą. Šis asmuo anksčiau ne kartą teistas už sukčiavimus, vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą, narkotikų platinimą.

2022 m. birželio mėn. Šilutėje, Tilžės g., uostamiesčio teisėsaugininkai sulaikė minėtą asmenį, kuris nešėsi iš užsienio į Lietuvą mikroautobusu atgabentą siuntą su daugiau kaip 70 g kokaino.

Atlikus kratas vyro gyvenamosiose vietose, rasta apie 18 g kanapių, kokaino bei elektroninės svarstyklės su kokaino ir kanapių pėdsakais.

Policijos pareigūnai nustatė dar du minėto vyriškio bendrininkus. Vienas jų – 28 m., niekur nedirbantis, anksčiau už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą, smurtą, transporto priemonės vairavimą išgėrus teistas Klaipėdos miesto gyventojas.

Kitam, 46 m., niekur nedirbančiam įtariamajam buvo paskelbta paieška. 2022 m. lapkričio mėn. pastarasis asmuo buvo pargabentas į Klaipėdą, kai jį pagal Lietuvos teisėsaugos institucijų išduotą Europos arešto orderį Lietuvai perdavė Nyderlandai.

Visiems trims asmenims pareikšti įtarimai dėl didelio narkotinių medžiagų kiekio įgijimo, turint tikslą parduoti ar kitaip platinti, bei šių medžiagų kontrabandos.

26 m. ir 46 m. įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. 28 m. bendrininkui paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į 26 m. įtariamajam priklausančias pinigines lėšas – daugiau kaip 5000 eurų, kurie buvo rasti ir paimti kratų metu.

Už narkotinių medžiagų kontrabandą baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 10 metų, o už neteisėtą disponavimą dideliu kiekiu narkotikų numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.


  2023-01-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt