P0

Spyglys

Kaip Koncertų salė „būdėjo” Dramos teatre*

Spyglys
2023-01-20


Labai kultūringa įstaiga, su dar kultūringesniu direktoriumi, taip smarkiai šluoja negeroves, kad prašlavė ir valstybinę kalbą. Ji paskelbė, kad nusipirko „Apsaugos būdėjimo renginyje paslaugas” už 1 790 eurų iš UAB  „Apsaugos komanda”

Na, bet tiek jau to, kam nepasitaiko ne tokį klavišą paspausti, net ir kultūringose įstaigose. 

Bet Spyglys tikrai nesuprato, kodėl reikėtojo tam „būdėjimui” Dramos teatro užkulisiuose ir scenoje išleisti tiek pinigų. Prezidento apsaugai? Prezidentą juk saugo jo apsauga. Kaip ir kitus valstybės vyrus bei moteriškes, kuriems tokia apsauga priklauso. O juk ir publika rinkosi itin kultūringa. 

Tad Spyglys mano, kad „būdėjimo” apsauga tikriausiai buvo reikalinga pačiam Koncertų salės direktoriui Tadui Grabiui, kad jis gerai jaustųsi tarp didžių valstybės vyrų ir merginų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt