P0

Regionas

Palangoje duris atvėrė naujas sporto klubas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-20


Palangoje duris atvėrė naujas fizinio aktyvumo centras „Kopa Gym“. Šio centro įkūrėjams vienas svarbiausių tikslų – edukuoti žmones, kad sportas ir sveika gyvensena gali būti ne tik maloniu laisvalaikiu, bet ir neatsiejamu gyvenimo būdu.

Bendradarbiaujant su trečiojo amžiaus universitetu, aktyvumo centre buvo įkurtos kelios nemokamos klasės, kurios buvo užpildytos vos per keletą dienų. Čia senjorai gali puoselėti aktyvų gyvenimo būdą visiškai nemokamai. O tie, kurie svajoja iki vasaros patobulinti savo kūno formas gali neabejoti, kad šiame centre tai pasiekti pavyks per trumpiausią laiką.

„Mes tikimės, kad sveikos gyvensenos ir aktyvaus gyvenimo būdo mūsų lankytojai sieks ištisus metus, tačiau jeigu yra poreikis atsikratyti nereikalingų kilogramų, patobulinti figūrą ar pasiekti kitų asmeninių rezultatų per kelis mėnesius, mūsų treneriai sukurs geriausius mitybos planus, individualių treniruočių grafikus ir neabejojame, kad pasiekti išties malonių pokyčių pavyks dar iki vasaros“, – mintimis dalinasi „Kopa Gym“ projektų vadovas Mantas Linkevičius.


  2023-01-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt