P0

Spyglys

Kuo klaipėdiečiai blogesni už plungiškius?* (1)

Spyglys
2023-01-23


Kol pusė Lietuvos ginčijasi, reikia ar nereikia Vilniuje statyti paminklą pirmajam Lietuvos prezidentui Antanui Smetonai, žemaičiams tai – nė motais. Jie užsiėmę svarbesniais reikalais – jau išliejo pamatus savo kraštiečio, buvusio šalies premjero ir verslininko Bronislovo Lubio būsimam postamentui.

Paminklą B. Lubiui žadama statyti prie įėjimo į grafų Oginskių parką. Spyglio archyvo nuotr.

Plungės mero Audriaus Klišonio teigimu, rajono tarybos komitetai jau yra pritarę paminklo statybai. „Viena vertus, tai būtų daroma ir rėmėjų lėšomis, kita vertus – ir savivaldybės lėšomis“, – BNS sakė meras.

Skulptūrą, kurios sukūrimą, kaip teigiama, finansuoja vietos verslininkai ir B. Lubio artimieji, planuojama statyti miesto centrinėje dalyje, prie įėjimo į grafų Oginskių parką.

Žadama, jog daugiau nei dviejų metrų aukščio bronzinė B. Lubio skulptūra stovės pasirėmusi į Babrungo krantinės turėklą ir mįslingai žvelgs į upę…

Spyglio pasiūlymas: kadangi B. Lubiui priklausė ir viena stambi Klaipėdoje įsikūrusi įmonė, būtų gražu ir pasminga amžinatilsiui pastatyti paminklą ir naujajame Mėmelio mieste. Kuo klaipėdiečiai blogesni už plungiškius?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-23

  Vienas komentaras apie “Kuo klaipėdiečiai blogesni už plungiškius?*”

  1. Avatarziggy (IP: 84.15.185.195)

   Tarybu valdzia ir covid padare savo…Istirpo paskutiniai smegenu likuciai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt