Žmogus žmogui – burokėlių spalvos valstietis*

Spyglys

Spyglys
2023-01-24

Komentarų: 3

Valstietė Ligita Girskienė savo rinkimų programoje teigia, kad politikams „įprasta gražiai apsirengus kalbėti skambiais ir gudriais žodžiais”. Ir nors pažadėjo to nedaryti, tačiau ėmė ir padarė: gražiai apsirengė, nusifotkino, pasiretušavo ir prabilo lotyniškomis sentencijomis.

Savo burokėlių spalvos rinkimų programos kovos šūkiu ji  pasirinko romėnišką sentenciją „Homo homini lupus est“ (Žmogus žmogui – vilkas). Tiesa, dėl valstietiškų poreikių ar supratimo vieną žodį iš to sentencijos nusuko. Tad liko tos striukas šūkiukiukas „Žmogus – žmogui”. 

Spyglio nuomone, toks senosios sentencijos iškastravimas leidžia rinkėjams laisvai papildyti tą rinkimų šūkį pagal savo poreikius ar pomėgius. Pvz., „Žmogus žmogui – špygą”, „Žmogus žmogui – burokėlį” ir taip toliau, ir panašiai.

Todėl, rinkdamiesi balsuoti, pasak Ligitos, „būsite tikri, kad Jums atstovaus vertybiškai”.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.

3 Comments

 1. Keista

  Žmogus baigęs 3 aukštuosius ir dirba kažkam svetimam. Turint tokį išsilavinimą reikia kurti savo verslą ir dirbti sau. Reiškia žmogus eina lengviausiu keliu.

  Reply
 2. ir aš

  balsuosiu už šitą moterį

  Reply
  • klaipėdietė

   Nebalsuokite už šią pasirinktą prisistatymo spalvą. Kasdien burokėlių sriuba garantuota.

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis*

Žymus kultūrologas, menotyrininkas bei visų kitų galų meistras Spyglys negalėjo pro ausis praleisti didžiai įdomaus per radiją vykusio pokalbio, kuriame ...
2024-04-20
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžia bando prisiimti svetimus nuopelnus*

Šį šeštadienį sukaks metai, kai uostamiesčio vairą perėmė dabartinė valdžia. Norėtųsi jai pasigirti laimėjimas, bet jų kaip ir nėra. Todėl ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Tadai, kodėl taip kukliai?*

„To dar nebuvo, kad savivaldybės biudžetinės įstaigos direktorius reklamuotų savo atvaizdą „visame gražume” miesto stenduose. Skirti GPM prašo daug kas, ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This