P0

Politika

A. Bagdonas traukiasi iš partijos pirmininkės pavaduotojo pareigų (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-25


Ketvirtadienį vykusio Liberalų sąjūdžio Valdybos posėdžio metu Seimo narys, neringiškis Andrius Bagdonas informavo kolegas apie pasitraukimą iš partijos pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotojų gretų.

Andrius Bagdonas

Pasak A. Bagdono, tokį sprendimą jis priėmė partijos pirmininkei išreiškus nepasitikėjimą po jo balsavimo Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje svarstant Regionų frakcijos nario Remigijaus Žemaitaičio įrašus socialiniame tinkle „Facebook“.

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pirmadienį pranešė svarstanti dėl nepasitikėjimo A. Bagdonu, kaip savo pavaduotoju. Jos teigimu, kolega turėtų pasitraukti iš Seimo Etikos ir procedūrų komisijos.

Praėjusią savaitę Seimo Etikos ir procedūrų komisijos posėdžio metu A. Bagdonas balsavo už poziciją, kad R. Žemaitaitis, keldamas klausimus bei pasisakydamas dėl „Laisvės TV“ akcijos metu surinktų pinigų Ukrainai paremti panaudojimo, nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekso nuostatų.

Pirmadienį Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas pranešė planuojantis kreiptis į Liberalų sąjūdžio etikos sargus, kad jie įvertintų A. Bagdono elgesį.

Seimo etikos sargams apskųsti keli Regionų frakcijos nario R. Žemaitaičio, nusprendusio siekti Klaipėdos mero posto, įrašai socialiniame tinkle „Facebook“. Jis kėlė klausimą, ar „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas, rinkęs lėšas Ukrainai skirtam koviniam dronui „Bayraktar“, nepralošė tų pinigų, o po kelių dienų šį lėšų rinkimą jis pavadino galima afera.


  2023-01-25

  2 komentarai “A. Bagdonas traukiasi iš partijos pirmininkės pavaduotojo pareigų”

  1. Avatar??? (IP: 86.100.89.120)

   Jis matyt nepriklauso tam garsiam klanui…

  2. AvatarKaip liberalu ... (IP: 90.138.216.99)

   Tai seimo narys negali balsuoti savo nuožiūra ? Būtinai reikia balsuoti kaip pageidauja Gentvilas ar Čmilytė ? Na labai labai liberalu 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt