P0

Spyglys

Architektai, nebevarkit*

Spyglys
2023-01-25


Vėžlio žingsniu idėjų konkursą kaip naujai sutvarkyti sovietinių karių kapines organizuojanti Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija, Spyglio nuomone, galėtų jau nebevargti ir grąžinti savivaldybei tuos 9 950 eurų, kurių užsiprašė už šį triūsą. 

Reikalas tas, kad Skulptūrų parką tvarkantys žemaičiai iš „Plungės lagūnos” jau nemokamai išsprendė šį galvosūkį ir net vizualiai parodė, ką galima pastatyti vietoje nukeltų sovietinių baibokų. 

Siūlomi personažai irgi su šalmais. Tai jau išeina tas an’to. Ir jokių brangių konkursų, kuriems dar ir premijas už mokesčių mokėtojų pinigus reikės išrašyti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt