P0

Spyglys

Šioje Lietuvos dalyje nėra vietos geriems žmonėms!* (3)

Spyglys
2023-01-25


Spyglys, matydamas, kas darosi su bene garsiausiu praėjusių metų Lietuvos jaunavedžiu Dangeru Aleksandrovu, nebegali tylėti. Akivaizdu, kad Vakarų Lietuvoje nebėra vietos tokiems geriems žmonėms.

Juk išėdė niekšai ir pavyduoliai žmogų iš „Gatvių apšvietimo”, o „Neringos vandeniui” leido pavadovauti tik šiek tiek daugiau nei metus. Dabar dar spaudžia geruosius Neringos liberalus, kad juo atsikratytų. Teisingas užuominas Dangeras dabar dėsto veidaknygėje – konkretus politinis susidorojimas!

Visgi Spyglys tikisi, kad Vakarų Lietuvos vardą dar išgelbės Kretinga. Juk Dangeras ant visos Lietuvos išgarsino jos Civilinės metrikacijos skyrių kaip vieną geriausių vietų tuoktuvėms darbo metu. O ir vyriausiuoju šilumininku ten dabar dirba buvęs Seimo narys, geras Dangero bičiulis, ištikimas „Gatvių apšvietimo” tiekėjas. Negi jis turi akmeninę širdį ir nepriglaus bičiulio, nepaguos dūminėje pirtyje?

Na, o jei visgi Vakarų Lietuvoje jau neliko nė lašo žmoniškumo, Spyglys nuoširdžiai siūlo Dangerui pagalvoti apie emigraciją į Pakruojį – juk keliai į jį jau praminti, žmogus čia tikrai vertinamas, net dviejų savivaldos įmonių valdyboms vadovauja. Iš bėdos dar galima arčiau – į Telšius, kurių vandentiekis irgi vertina gerąją patirtį, tiesa ne taip, kad paskirtų valdybos pirmininku. Ne ką mažiau svarbu, kad nėra juk ten nei „Atviro Pakruojo”, nei „Atvirų Telšių” su savo pradažnais žurnaliūgomis.

Pasvarstyk, Dangerai, gerai pasvarstyk. Su meile ir užuojauta. Spyglys.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-01-25

  3 komentarai “Šioje Lietuvos dalyje nėra vietos geriems žmonėms!*”

  1. AvatarKretingai (IP: 88.118.51.237)

   Taiklus spyglys kaip ne visada, bet pastebėta taikliai, Klaipėdoje paliko kvapelį, Neringoje krūvelę, liko Kretinga. Bus schemos pratęsimas, kaltų krūva. Smagumėlis. Kretinga nemiegam, laisvas Benderis!!

  2. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Aš siūlau maloniąn pramogą- siūlau kartu išsimaudyti pirtyje ir baseine su vienos partijos pretendentu į Klaipėdos merus. Apsinuoginome vos ne iki Ievos ir Adomo kostiumų, sėdime pirtyje, o tiesiai į mus nuo baseino stulpo žiūri kostiumuotas kandidatas į merus. Pasijutome lyg ir nepadoriai, mes čia pusplikiai, o vyras kankinasi ant baseino kolonos, nesimaudo. Tik paskui susigaudėme, kad tai portretas. Baseino savininkai turėtų suprasti, kad čia žmonės ateina pailsėti ir nenori jokios politikos, jokios agitacijos. Tokia reklama yra ne etitiška, ne vietoje ir ne laiku.

  3. AvatarSuper (IP: 86.100.76.243)

   Taip taikliai. Super.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt