P0

Spyglys

Vienas vargas su tuo brangiausiu televizoriumi* (1)

Spyglys
2023-01-25


Spyglys visai neslepia, kad vienas iš didžiausių emocinių dirgiklių Klaipėdoje jam yra pats brangiausias miesto televizorius (56 749 eurų, tiek kainavo jis), įrengtas ant Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato. Dėl to ir rašo jis vis apie tą pretenzingą direkcijos investiciją.

Šiandien Spyglys nori pranešti, jog įsitikino, kad visgi direkcija apsišovė – reikėjo kabinti bent jau dvigubai didesnį ir dvigubai brangesnį teliką. Nes visai ne kaip atrodo, kai sveikini 700-ojo gimtadienio proga tave vis melžiantį Vilnių, o nuotrauką su tuo sveikinimu televizoriuje į veidaknygę reikia įdėti tiek prizūmintą, kad net jau pikseliai praktiškai byra.

Gali būti, kad ne apsidžiaugs, o supyks sostinės melžėjai ir kai eilinį kartą spręs, kiek čia dividendų numelžti, numelš tiek, kad net ir apie paprastus televizorius direkcijai tik pasvajoti beliks.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-01-25

  Vienas komentaras apie “Vienas vargas su tuo brangiausiu televizoriumi*”

  1. AvatarSpygliui (IP: 82.140.189.2)

   nėra ką spygliui rašyti. Kartojasi, žanro krizė….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt