„We love Lithuania” verslus ragina nesislėpti

Verslas

Lietuvoje yra begalė nuostabių verslų, šeimos ūkių, krautuvėlių, įvairių veiklų, edukacijų bei prekinių ženklų, apie kuriuos daug kas nežino arba išgirsta tik iš draugų ar pažįstamų rekomendacijų.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Iniciatyva „We love Lithuania” praneša startuojanti su nauju projektu „PASAKYK LABAS“ ir kviečia visus Lietuvos verslus pristatyti save, savo vykdomą veiklą, gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas.

„Jūsų verslas vertas būti pamatytas, o mes esame tam, kad jūs taptumėte labiau matomi ir apie jus išgirstų bei jus atrastų kuo daugiau žmonių.
Galbūt jūs ir esate tas Lietuvos verslas ar žinote puikius gamintojus, edukacijų rengėjus, šalia gyvenančius verslius kaimynus, kurie norėtų pasakyti labas visai Lietuvai? Kviečiame jus bendradarbiauti – išpublikuosime jus pristatantį straipsnį „We love Lithuania” portale, „Facebook” ir „Intagram”, papasakodami apie jūsų vykdomą veiklą visai Lietuvai”, – rašoma pranešime.

Daugiau informacijos – čia.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Veidai

Sėkmė verslumo konkurse paskatino vaikus mokyti golfo pradmenų

Šiemet Klaipėdos rajono savivaldybės organizuotame gyventojų verslumo skatinimo konkurse „Verslumo manija“ III vietą pelnęs Tomas Žemgulys tvirtai įsitikinęs, jog sėkmę jam ...
2023-11-22
Skaityti daugiau

Verslas

Vis daugiau verslų atranda Klaipėdą

Siekdama pritraukti aukštą pridėtinę vertę kuriančius verslus į Klaipėdą, miesto savivaldybė skiria finansinę paskatą įmonėms, kuriančioms naujas darbo vietas uostamiestyje. ...
2023-07-26
Skaityti daugiau

Regionas

Neringoje - svetingiausio turizmo verslo atstovo rinkimai

Pastaruosius kelerius metų Lietuvos ir pasaulio turizmo sektorius išgyveno dramatiškus laikus, kuomet per gana trumpą laiką keitėsi ir keliautojų lūkesčiai, ...
2022-09-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This