P0

Verslas

„We love Lithuania” verslus ragina nesislėpti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-25


Lietuvoje yra begalė nuostabių verslų, šeimos ūkių, krautuvėlių, įvairių veiklų, edukacijų bei prekinių ženklų, apie kuriuos daug kas nežino arba išgirsta tik iš draugų ar pažįstamų rekomendacijų.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Iniciatyva „We love Lithuania” praneša startuojanti su nauju projektu „PASAKYK LABAS“ ir kviečia visus Lietuvos verslus pristatyti save, savo vykdomą veiklą, gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas.

„Jūsų verslas vertas būti pamatytas, o mes esame tam, kad jūs taptumėte labiau matomi ir apie jus išgirstų bei jus atrastų kuo daugiau žmonių.
Galbūt jūs ir esate tas Lietuvos verslas ar žinote puikius gamintojus, edukacijų rengėjus, šalia gyvenančius verslius kaimynus, kurie norėtų pasakyti labas visai Lietuvai? Kviečiame jus bendradarbiauti – išpublikuosime jus pristatantį straipsnį „We love Lithuania” portale, „Facebook” ir „Intagram”, papasakodami apie jūsų vykdomą veiklą visai Lietuvai”, – rašoma pranešime.

Daugiau informacijos – čia.


  2023-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt