P0

Kriminalai ir nelaimės

Ukrainietį Suvalkijoje apiplėšę asmenys sulaikyti Klaipėdoje (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-26


Trečiadienio vakare Marijampolės apskrities vyriausiame policijos komisariate buvo gautas nukentėjusio Ukrainos piliečio pranešimas. Jo teigimu, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai, asmenys, apsimetę policijos pareigūnais ir panaudoję ginklą, sustabdė jo vairuojamą automobilį ir pagrobė rankinę. Joje buvo didelė pinigų suma – 12 milijonų grivinų (daugiau nei 305 tūkst. eurų).

Marijampolės kriminalistai dar tą patį vakarą operatyviai nustatė du įtariamuosius, kuriuos jų prašymu Klaipėdos mieste sulaikė kolegos iš uostamiesčio. Be to, ketvirtadienį Klaipėdoje pareigūnai sulaikė dar du plėšime dalyvavusius asmenis. Įtariamieji uždaryti į areštinę.

Įtariamieji plėšimu – gerai pareigūnams žinomi 41, 39, 35 ir 28 metų vyrai. Kratų metu pas įtariamuosius rastas ir paimtas šaunamasis ginklas, peilis bei kiti objektai. Taip pat rasta ir įtariamųjų pagrobta didelė pinigų suma – grivinos.

Sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai dėl plėšimo.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai.


  2023-01-26

  2 komentarai “Ukrainietį Suvalkijoje apiplėšę asmenys sulaikyti Klaipėdoje”

  1. Avatar??? (IP: 195.182.92.36)

   Kazi, ar ukrainietis deklaravo siu pinigu ivezima i LR?

  2. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.208.253)

   Šaunuoliai kad greit rado vagis.Čia ant ukrajinos piliečio užsiundyta buvo.Vagiukai žinodami matyt tykiojo grobio.Gaila žmogaus,bet gerai kad sulaikē rado.Į kaliuze tuos vagišius uždaryt.O tikriems pareigūnams ,kurie greit atrado valdžia galētu abiejų miestų viršininkai skirti nemažus priedus prie atlyginimo už greitai išaiškinta vagyste.TIKRI ŠAUNUOLIAI PAREIGŪNAI.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt