P0

Mums rašo

Klaipėdiečių megztos kojinės – kariaujantiems ukrainiečiams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-27


Klaipėdos socialinės paramos centro darbuotojai penktadienį perdavė 170 porų rankomis megztų vilnonių kojinių Raudonojo Kryžiaus draugijos Klaipėdos miesto skyriui, taip išreikšdami palaikymą iniciatyvai „Daugiau šilumos Ukrainai”.

Kojines mezgė ir centro paslaugų gavėjai, ir darbuotojai, ir jų artimieji.

„Nuoširdi padėka visiems prisijungusiems, mezgusiems, aukojusiems šilumą ir nuoširdumą. Tikėdami, kad mūsų dovanotos kojinės pasieks Ukrainos karius, pagyvenusius žmones, pacientus, jiems parašėme laišką, kurį įdėjome į abi dėžes su kojinėmis. Mieli ukrainiečiai, šis siuntinys yra mūsų nuoširdžios pagarbos už Jūsų drąsią kovą palaikymo simbolis.

Socialiniai darbuotojai neturi tankų, haubicų ir kitų ginklų, kurių jums reikia, tačiau turi didžiulį norą padėti jums, suteikti jums daugiau šilumos. Lai mūsų Centro paslaugų gavėjų, darbuotojų ir jų artimųjų numegztos kojinės šildys jus ir suteiks jums stiprybės jūsų šventoje kovoje už savo šalį, už mus”, – parašė Klaipėdos socialinės paramos centro darbuotojai.

INFORMACIJA

Šiuo metu centras teikia pagalbą namuose 344 klaipėdiečiams (akreditacija 300 asmenų); dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas 65 klaipėdiečiams (licencija 65 asmenys). Eilėje sausio 26 d. buvo įrašyti: pagalbai namuose gauti –  44 asmenys, iš kurių 6 asmenys paprašė atidėti  paslaugų teikimą; dienos socialinei globai asmens namuose gauti 3 asmenys, iš kurių 2 asmenys yra slaugomi slaugos ligoninėje ir 1 asmuo gauna trumpalaikės globos paslaugas kitoje įstaigoje.


  2023-01-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt