P0

Spyglys

KRATC patraukė į turistinį žygį* (1)

Spyglys
2023-01-27


Nepavykus šiukšlių tvarkymo reikalų pabrangti 25 procentais, Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras nutarė bent vieną dieną atsipūsti. Kad galėtų vėl su nauja energija imtis kainų didinimo.

Antai, sausio 13 dieną žodiniu susitarimu KRATC už 1 470 eurų iš UAB „Klaipėda Tours” nusipirko „Kelionių bilietų pardavimo ir turistinių kelionių organizavimo paslaugas”. Gal reikalas keliauti buvo ir rimtas, tačiau tautai dokumentai nepaskelbti. Tad Spyglys iš pradžių manė, jog yra ką slėpti, bet geniai jam stuksena, jog čia viso labo kasdienės darbuotojų „ekskursijos” į Dumpius.

Kur iš tiesų mūsų brangūs atliekų tvarkytojai keliavo, turistavo, ką matė, kiek nusipelniusių asmenų keliavo, tikėtina, sužinosime, kai savivaldybė eilinį kartą pradės vaidinti, jog supranta tuos painius atliekų tvarkymo kainodaros reikalaus. Ir ieško, kaip paslaugas atpiginti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-01-27

  Vienas komentaras apie “KRATC patraukė į turistinį žygį*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Nenuostabu, jei naujosios vadovės žandai pradės pūstis kaip kad senojo buvo išsipūtę.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt