P0

Švietimas

Studentams – naujos magistrantūros studijų galimybės (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-27


Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas, veikdami Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasteryje, sukūrė naują transporto inžinerijos magistrantūros studijų programos specializaciją ,,Jūrų transporto inžinerija ir logistika“.

Programa skirta visų aukštųjų mokyklų inžinerijos ir technologijų studijų krypčių paskutiniojo kurso studentams ir absolventams, o LAJM – laivavedžiams, laivų inžinieriams ir laivų elektros inžinieriams.

Pasirinkus naująją specializaciją bus studijuojama jūrų transporto ekosistema, laivų inžinerinių sistemų valdymas, jūrų uosto krovos modeliavimas, jūrų transporto logistika ir ekonomika bei kiti mokslinių tyrimų, transporto sistemų valdymo dalykai. Studijų trukmė 2 metai.

Švietimo vidus

Kitų studijų krypčių, LAJM – uosto ir laivybos valdymo, laivybos ir logistikos informacijos sistemų ir jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų, studentai ir absolventai galės gilinti žinias 1,5 metų trukmės magistrantūros studijų programoje ,,Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika“.

Kolegijų absolventai gali iškart stoti į magistrantūrą ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, nes papildomus studijų dalykus pradės studijuoti jau paskutiniajame studijų semestre ir galės atsiskaityti už juos per visą magistrantūros studijų laikotarpį. Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasterio narės, LAJM, stojantiesiems suteiktos ypatingos finansinės studijų sąlygos – papildomų studijų dalykų kaina sumažinta beveik 10 kartų.

LAJM ir VILNIUS TECH tikisi, kad transporto inžinerijos, inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijos, susijusios su jūrų transportu, padidins studijų tarptautiškumo dedamąją, bus patrauklios studentams ir iš Lietuvos, ir iš užsienio šalių, o tai itin svarbu šalies, ypač Klaipėdos regiono, jūrų transporto sektoriaus darbo rinkai, kurioje šiuo metu yra bene didžiausia aukštos kvalifikacijos transporto inžinerijos specialistų paklausa.


  2023-01-27

  3 komentarai “Studentams – naujos magistrantūros studijų galimybės”

  1. Avatarlenkas (IP: 88.119.36.119)

   maisytas lenkas naikina morechodke

  2. AvatarUniversitetas (IP: 195.182.76.3)

   Nežinau kas čia teisus, o kas ne , ar nereikėjo jungtis su Klaipėdos Universitetu, bet Stankėvičiaus akys suktos… Atkreipkite dėmesį į nuotrauką.

  3. Avatarne visai taip (IP: 193.219.76.238)

   Tikrai jau sukūrė magistrantūros programą? Jau galės studentai stoti? O ji patvirtina SKVC? Tai kad ne. O Kolegijos dėstytojai kriterijus atitinka- profesoriai, aktyvūs mokslininkai, publikacijos užsienio leidiniuose? Niekas iš ten dėstyti negalės. Ko nori Stankievič? Parduoti Vilniaus TECH Kolegiją, kad Vilnius TeCH gautų naują ES finansavimą, kurios sostinė Vilnius gauti beveik negali. Tik įdomu kas pažadėta Stankevič?
   Investicijos pagal 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų programą bus nukreiptos į šias pagrindines sritis:
   inovacijas ir skaitmeninimą, mokslo ir verslo bendradarbiavimą, žinių komercinimą;
   švietimą, įgūdžių formavimą, kvalifikuotą darbo jėgą, gebančią diegti inovacijas ir reaguoti į besikeičiančius poreikius, kartu sprendžiant socialinės atskirties iššūkius;

   pažangų, saugų ir įvairiarūšį susisiekimą, įskaitant tarpvalstybinio, nacionalinio ir regionų judumo gerinimą;
   tvarų ir integruotą miestų ir regionų vystymą, grįstą konkretaus regiono sprendimais dėl patrauklumo ir ekonominio potencialo didinimo, investicijų pritraukimo ir gyvenimo kokybės gerinimo.
   Sanglaudos fondas nebus skirstomas pagal regionus, o Europos regioninės plėtros fondas ir Europos socialinis fondas+ yra skirstomi pagal regionus: Vidurio Vakarų Lietuvos ir Sostinės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt