Studentams – naujos magistrantūros studijų galimybės (3)

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-01-27

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas, veikdami Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasteryje, sukūrė naują transporto inžinerijos magistrantūros studijų programos specializaciją ,,Jūrų transporto inžinerija ir logistika“.

Programa skirta visų aukštųjų mokyklų inžinerijos ir technologijų studijų krypčių paskutiniojo kurso studentams ir absolventams, o LAJM – laivavedžiams, laivų inžinieriams ir laivų elektros inžinieriams.

Pasirinkus naująją specializaciją bus studijuojama jūrų transporto ekosistema, laivų inžinerinių sistemų valdymas, jūrų uosto krovos modeliavimas, jūrų transporto logistika ir ekonomika bei kiti mokslinių tyrimų, transporto sistemų valdymo dalykai. Studijų trukmė 2 metai.

Kitų studijų krypčių, LAJM – uosto ir laivybos valdymo, laivybos ir logistikos informacijos sistemų ir jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų, studentai ir absolventai galės gilinti žinias 1,5 metų trukmės magistrantūros studijų programoje ,,Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika“.

Kolegijų absolventai gali iškart stoti į magistrantūrą ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, nes papildomus studijų dalykus pradės studijuoti jau paskutiniajame studijų semestre ir galės atsiskaityti už juos per visą magistrantūros studijų laikotarpį. Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasterio narės, LAJM, stojantiesiems suteiktos ypatingos finansinės studijų sąlygos – papildomų studijų dalykų kaina sumažinta beveik 10 kartų.

LAJM ir VILNIUS TECH tikisi, kad transporto inžinerijos, inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijos, susijusios su jūrų transportu, padidins studijų tarptautiškumo dedamąją, bus patrauklios studentams ir iš Lietuvos, ir iš užsienio šalių, o tai itin svarbu šalies, ypač Klaipėdos regiono, jūrų transporto sektoriaus darbo rinkai, kurioje šiuo metu yra bene didžiausia aukštos kvalifikacijos transporto inžinerijos specialistų paklausa.

Žymos: |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Studentams – naujos magistrantūros studijų galimybės”: 3

 1. lenkas parašė:

  maisytas lenkas naikina morechodke

 2. Universitetas parašė:

  Nežinau kas čia teisus, o kas ne , ar nereikėjo jungtis su Klaipėdos Universitetu, bet Stankėvičiaus akys suktos… Atkreipkite dėmesį į nuotrauką.

 3. ne visai taip parašė:

  Tikrai jau sukūrė magistrantūros programą? Jau galės studentai stoti? O ji patvirtina SKVC? Tai kad ne. O Kolegijos dėstytojai kriterijus atitinka- profesoriai, aktyvūs mokslininkai, publikacijos užsienio leidiniuose? Niekas iš ten dėstyti negalės. Ko nori Stankievič? Parduoti Vilniaus TECH Kolegiją, kad Vilnius TeCH gautų naują ES finansavimą, kurios sostinė Vilnius gauti beveik negali. Tik įdomu kas pažadėta Stankevič?
  Investicijos pagal 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų programą bus nukreiptos į šias pagrindines sritis:
  inovacijas ir skaitmeninimą, mokslo ir verslo bendradarbiavimą, žinių komercinimą;
  švietimą, įgūdžių formavimą, kvalifikuotą darbo jėgą, gebančią diegti inovacijas ir reaguoti į besikeičiančius poreikius, kartu sprendžiant socialinės atskirties iššūkius;

  pažangų, saugų ir įvairiarūšį susisiekimą, įskaitant tarpvalstybinio, nacionalinio ir regionų judumo gerinimą;
  tvarų ir integruotą miestų ir regionų vystymą, grįstą konkretaus regiono sprendimais dėl patrauklumo ir ekonominio potencialo didinimo, investicijų pritraukimo ir gyvenimo kokybės gerinimo.
  Sanglaudos fondas nebus skirstomas pagal regionus, o Europos regioninės plėtros fondas ir Europos socialinis fondas+ yra skirstomi pagal regionus: Vidurio Vakarų Lietuvos ir Sostinės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Pradeda Jūreivystės mokyklos reorganizaciją

Praėjus porai mėnesių po Vyriausybės sprendimo Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą (LAJM) padaryti Vilnius TECH padaliniu Klaipėdoje – Lietuvos jūreivystės akademija, ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Švietimas

Skyrė stipendijas LAJM studentams

Lietuvos laivybos kompanija UAB ,,Baltnautic Shipping Ltd“ skyrė skatinamąsias stipendijas trims Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentams. Stipendijas Kiril Bachlin, Nikita ...
2024-02-20
Skaityti daugiau

Švietimas

Įteikti diplomai LAJM absolventams

Ketvirtadienį Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (LAJM) įteikti diplomai 67 šios mokymo įstaigos absolventams, kurie baigė jūrų laivavedybos, laivų energetinių įrenginių ...
2024-02-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This