P0

Spyglys

Geriausią rinkiminę kalbą rėžė Aidas Kaveckis* (2)

Spyglys
2023-01-29


Geriausia, nes pati trumpiausia. Per paskutinį Klaipėdos miesto Tarybos posėdį vietos politikai politikavo išsijuosę: mažne kiekvienas rėžė bent po vieną ilgą karštą rinkiminę kalbą. Už tai, ko jie patys per ketverius metus nepadarė, politikai plakė oponentus, o tie jiems davė atgal. Kliuvo ir konservatoriams.

Į tai šios frakcijos pirmininkas Aidas Kaveckis atsakė trumpiausia kalba: „Kadangi buvo paminėti konservatoriai, turiu reaguoti. Dėl po stalu žaidimų ir panašiai, tai galiu pasakyti: mes, kaip konservatoriai, tikrai nežaidžiam. Ir daugiau pasakysiu: mes baigėm išrauti viską, kas buvo prižaista per dvidešimt metų”.  

Nežinia, kokius žaidimus konservatoriai žaidžia ant stalo, tačiau dėl vieno jie teisūs: medžių ir krūmų per jų valdymo laikotarpį išrauta nemažai.

Spyglio moralas: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai tikrai žino, kad nuodėmių išpažinimas palengvina dūšią.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-01-29

  2 komentarai “Geriausią rinkiminę kalbą rėžė Aidas Kaveckis*”

  1. AvatarKas tiesa tai (IP: 88.118.160.21)

   tiesa. Bukas tas Kaveckis – ir net jo veidelis tai sakyte sako, ir fotosesijos ryškiai apšviestas politplasmasės natiurmortas. Taip nori mandriai pasakyt, pasirodyti, o gaunasi kaip visada – nei šis nei tas. Ir, ko norėt iš skyriaus kai pirminykas toks.

   • AvatarJooo... (IP: 78.61.100.125)

    Ne bobom suprasti, ne vaikų reikalas, jooo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt