P0

Spyglys

Brisiaus galas vardu Achema* (3)

Spyglys
2023-01-30


Spyglys negali atsidžiaugti tiek atnaujintu šiauriniu molu į Baltijos jūrą, tiek šalia įsikūrusiomis kavinėmis bei savanoriško kiaušinių atsišaldymo jūroje paslaugomis: geras vaizdelis!

Ką bekalbėti apie minias žmonių iš visos Lietuvos, atvykstančių čia pasigėrėti, kokia graži yra Klaipėda ir jos pajūris. Tik čia pabuvusios sausumos žiurkės supranta, kodėl mūsų senamiestis savaitgaliais yra apytuštis: klaipėdiečiai maklinėja pajūryje.

Ypač jie ir miesto svečiai mėgsta nusifotografuoti prie Brisiaus galo, kurio vardas gal ir ne Brisius. Gal jo vardas Achema ar Klasco… Tik niekas nemini tikrųjų šio, šabaštynu virtusio, bene brangiausio Lietuvoje žemės sklypo savininko vardo. Bijo, kad sulauks Brisiaus galo.

O galėtų patys šio šabakštyno ir Brisiaus galo savininkai ant tos tvoros su spygliais parašyti: čia yra mūsų nuosavybė. Bet kur tau…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-01-30

  3 komentarai “Brisiaus galas vardu Achema*”

  1. AvatarLaima (IP: 188.69.67.189)

   Šalia esantys žvejams priklausantys laižynai nuo jūros pusės atrodo siaubingai prastai, gėda mūsų miesto ir uosto vadovams kiek tai gali tęstis ? Savivaldos rinkimai čia pat, pretendentai jums galimybė pasireikšti. Gal ir vėl už gražias akis, džiazo festivalį?Chm.

  2. AvatarPasiūlymas (IP: 77.79.44.35)

   Mielai nupirkčiau tą šabakštyną

  3. AvatarTaip (IP: 88.119.136.56)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt