P0

Spyglys

Kur „teisibe?!”* (12)

Spyglys
2023-01-30


Nenumaldomai artėjant rinkimams į savivaldybių tarybas, Spyglys pasipiktinęs konstatuoja, jog nėra teisybės rinkiminėje kovoje tarp pretendentų užimti mūsų miestelio mero kėdę.

Pirmadienį viešuoju transportu iš pietinės miesto dalies važiuodamas link centro, Spyglys atkarpoje nuo BIG, dabar jau „Molu” vadinamo, iki Baltijos pr. esančios „Arenos” turėjo progos dideliuose reklaminiuose stenduose iš gausaus būrio gėrėtis viso labo tik keturių kandidatų išpuoselėtais veideliais – Arvydo Vaitkaus, Audriaus Petrošiaus, Sauliaus Budino ir Artūro Bogdanovo. Pastarasis įsigudrino nusifotkinti su Sauliumi Skverneliu taip, jog atrodo, kad ne jis, o partijos pirmininkas Saulius kandidatuoja į Klaipėdos merus.

Negana to, A. Vaitkaus veidelį šioje nedidelėje atkarpoje Spyglys pastebėjo du kartus (vieno ir kartu su Rimantu Taraškevičiumi), tuo metu jaunasis Petrošius vienodai šypsojosi net iš trijų didelių stendų, tiesa, visuose jis įrėmintas ne vienas, o su skirtingais savo kovos bendražygiais.

O kur ekologiškoji Ligita, kur visų galų meistras Naglis, kur triūbočius socdemas Vycka (tiesa, jis ir taip kasdien telikuose šmėžuoja), ką bekalbėti apie remigijus, birutes, gintares, giedrius ir t.t., ir pan.?!

Kur teisibe – klausia Spyglys, visiškai pasimetęs ir nebeišmanantis, už ką jam balsuoti šiame gražuolių konkurse…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-01-30

  12 komentarai “Kur „teisibe?!”*”

  1. AvatarSpygliui (IP: 188.69.127.187)

   Pagal plakatų kiekį mieste, reklamuojami rinkimams pritraukti finansai. Taip išeina kad komitetčikai jų turi daugiausia. Gali rinktis bagotus ar bėdžius.

   • AvatarAnonimas (IP: 188.69.59.159)

    VRK skelbia oficialius duomenis, daugiausiai pinigų kol kas sugeneravę konservatoriai su partija ir jų sąraše esantys verslininkai – virš 70K, komitetčikai tyliai rūko kamputy su 55K 🙂

  2. AvatarKibis (IP: 78.57.244.248)

   Rinkti reikia toks žmogus kuris kažka padares per savo gyvenima ,o kur gražūs ir protingi Ale, ! nu gal pecinikės kokio ir prabalsuos

  3. AvatarNa (IP: 88.119.136.56)

   Tokie ir kandidatai, jei pinigų fotkėms neturi, kam juos rinkti, lai ir lieka nežinomi…

   • AvatarAtsakymas "Na......." (IP: 78.56.171.209)

    Keistai, kai rinkėjai “Na” į rinkimus žiūri kaip į grožio konkursą, paskui ir turime tokia “gražią tik fotogenišką valdžia” daugiau nieko doro………………….

   • AvatarAritmetika (IP: 88.135.29.4)

    1 stendas= 4000 per mėnesį
    Vaitkaus suskaičiavau 12.
    Du mėnesiai= 100000 eurų.
    Susigrąžinti reikės ar ne?

  4. AvatarReikjaviko gatvė (IP: 84.15.181.173)

   Spyglys pataikė į dešimtuką! Bravo!

  5. AvatarLogika prasta... (IP: 84.32.205.207)

   Logika prasta, kai neturi dėdės iš uosto ar viešbučio tai ir stendo už kosminius eurus nėra. Lietuvos regionų partiją su Gintare pašalino iš rinkimų dėl kelių parašų trūkumo, nes kam Klaipėdai norintys padėti žmonės, blogai kai nesi ištikimas savo piniginei, nepieši Kl logotipų, o turi kilnių tikslų ir nori sutvarkyti miestą. Nenaudinga sistemai… tada šalini.

  6. AvatarNu ir (IP: 78.61.179.125)

   nėr, ką rinkti… Visi kandidatai – iš susikompromitavusių partijų. O išvis, ar yra kokia partija nekorumpuota?

   • Avatarrinkėjas (IP: 86.100.121.12)

    Rinkite ne partija, rinkite asmenybes, žmones kurie daro miesto labui ………..

  7. AvatarAnonimas (IP: 188.69.59.159)

   Yra Vytautas su Vilija susiporavę didžiuliame plakate Šiaurės prospekte, sankryžoje su Liepų gatve. Dar Cesiulis kaip už pabrolį, o kitų draugų nepažįstu..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt