P0

Koronavirusas

Palanga blogiausią COVID-19 poziciją buvo apleidusi tik parai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-30


Sekmadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 25 nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai (vienas žmogus užsikrėtė antrą kartą, du – trečią), skelbia Statistikos departamentas. Klaipėdoje kaip ir šeštadienį fiksuotas tik vienas naujas COVID-19 atvejis (susirgęs klaipėdietis užsikrėtė pirmą kartą).

Savaitinių atvejų skaičius šalyje paaugo 3,5 proc., Klaipėdoje – 23,2 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda dabar yra 18-toje vietoje tarp labiausiai sergančių savivaldybių (per parą pagerino savo padėtį viena pozicija). Uostamiestyje šis rodiklis padidėjo nuo 118,4 iki 119,1 atvejo. Lietuvoje jis praktiškai nepakito – vietoj buvusio 119,2 nurodomas 119,3.

Po paros pertraukos į blogiausią poziciją sugrįžo Palangą su 262,7 rodikliu, nors per parą čia nebuvo nė vieno naujo susirgimo. Šiame kurorte vis dar serga 60 jo gyventojų. Geriausiai toliau laikosi Pagėgių rajono savivaldybė, kur fiksuojamas nulinis rodiklis.

Per praėjusią parą į ligoninę buvo paguldytas tik vienas koronavirusine infekcija sergantis žmogus. Dabar iš viso yra gydomi 104 tokie pacientai, iš kurių devyni guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų šeši yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Šiuo metu šalyje serga 4445 žmonės – 496 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 249 iki 223.

Praėjusią parą nuo COVID-19 mirė vienas pasiskiepijęs 70-79 metų amžiaus žmogus, tačiau bendras tokių netekčių skaičius patikslinus duomenis padidėjo dviem atvejais – iki 9540. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia ir siekia 427.

Sekmadienį kaip ir šeštadienį niekas nesiskiepijo.


  2023-01-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt