P0

Švietimas

Pristatė virtualų laivo jėgainės simuliatorių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-01-31


Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (LAJM) buvo pristatytas virtualus laivo jėgainės simuliatorius, kurį LAJM atstovai kuria kartu su partneriais iš Suomijos, Slovėnijos, Ispanijos, Turkijos bei Ukrainos.

Kaip teigia projekto koordinatorius Heikki Koivisto iš Suomijos taikomųjų mokslų universiteto, tai labai svarbu jūrininkams, nes jie ne visada gali dalyvauti paskaitose fiziškai.

Projekto metu susibūrė aukštosios mokyklos kartu su IT kompanijomis, todėl pasiektas rezultatas grįstas ne tik akademinėmis žiniomis, bet ir inovatyviais sprendimais. Nepaisant to, kad projektas oficialiai bus baigtas tik gegužės mėnesį, vykusiame renginyje jau buvo pademonstruotas virtualus laivo jėgainės simuliatorius, jo funkcionalumas. Artimiausiu metu vyks platformos tobulinimo darbai, kad ši taptų dar patrauklesnė ir patogesnė galutiniam naudotojui.

Švietimo vidus

Renginyje dalyvavo projekto partneriai, jūrinės industrijos bei akademinės bendruomenės nariai, kurie neformalių diskusijų metu aktyviai svarstė apie jūrininkų rengimo iššūkius bei naujas galimybes mokymosi procesą tobulinti, kad jis būtų dar inovatyvesnis ir prieinamesnis.


  2023-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt