P0

Miestas

Paryžiaus komunos gatvės laukia kapitalinis remontas (6)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-02-01


Klaipėdos savivaldybė pagaliau pasirašė sutartį dėl kapitalinio Paryžiaus komunos gatvės remonto projektavimo darbų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Apie tokios paslaugos pirkimą savivaldybė buvo paskelbusi dar prieš metus. Ir tik šį mėnesį buvo pasirašyta 41,4 tūkst. eurų vertės sutartis su UAB „Kelprojektas”. Joje taip pat numatyta, kad „Kelprojektas” teiks ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas iki remonto darbų pabaigos, kuri planuojama 2025 metų pavasarį.

Paryžiaus komunos gatvė miesto centre yra likusi bene vienintelė, iš esmės neatnaujinta nuo tada, kai 1970 metais buvo nutiesta.

Ši gatvė jungia Šilutės plentą ir Taikos prospektą – dvi iš trijų pagrindinių uostamiesčio transporto magistralių. Ja pasiekiama ne viena ugdymo įstaiga, daugiabučių namų kvartalai. Paryžiaus komunos gatvėje yra įsikūrusi AB „Klaipėdos vanduo”, atnaujinta Futbolo mokykla. O vietoj uždarytos II vandenvietės koncesijos būdu planuojama statyti naują sporto ir laisvalaikio kompleksą su ledo arena.

Remontuojamos gatvės ilgis – 1 200 metrų. Numatoma, kad ji ir po kapitalinio remonto liks C kategorijos, dviejų eismo juostų gatve. Tačiau šaligatviai pasikeis iš esmės, bus nutiesti ir dviračių takai.


  2023-02-01

  6 komentarai “Paryžiaus komunos gatvės laukia kapitalinis remontas”

  1. AvatarO (IP: 86.100.116.123)

   O jakų sankirtą jau sutvarkė ar taip ir liko kaboti nepabaigtos trasos virš žiedo? O taikos prospekto pabaigą prie molo jau sutvarkė ar taip ir liko nepabaigtas kelias žole užžėlęs?

  2. AvatarKomunaras (IP: 185.220.101.29)

   Tegyvuoja komuna! Commune de Paris! 1871-03-18 – 1871-05-28!

  3. AvatarPadarys taip kaip (IP: 90.131.41.236)

   Su Baltijos prospektu. Amžiaus statyba, ir vis pinigu kliančina, tratina neaišku kur ir vis maža. Tai kuo pradėjote statyti?.kur planai kiek kainuos?

  4. AvatarAnonimas (IP: 213.197.131.196)

   Sab vieta tinkames uzmiestyje.

  5. AvatarC7 (IP: 88.119.136.4)

   Norisi būti pozityviam, bet kad nenutiktų taip, kad dabar gatvę kapitaliai suremontuos, o po 3 metų statant sporto kompleksą (SAB) ir tiesiant jam infrastruktūrą vėl viskas bus išdraskyta…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt