Savivaldos rinkimai Klaipėdoje – be Lietuvos regionų partijos

Politika

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį priėmė sprendimą registruoti artėjančiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose 13 797 kandidatus. 433 iš jų sieks savivaldybių merų postų. Jie varžysis dėl 1498 savivaldybių tarybų narių ir 60 merų mandatų.

Atsižvelgiant į savivaldybių rinkimų komisijos teikimą dėl to, kad nėra surinktas Rinkimų kodekse nustatytas rinkėjų parašų skaičius, priimtas sprendimas neregistruoti kandidate į Klaipėdos mero postą Gintarės Sakalauskaitės (Lietuvos regionų partija).

Dėl nesurinktų parašų taip pat rinkimuose Klaipėdoje nebedalyvaus ir šios partijos kandidatų sąrašas.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose dalyvauja 16 politinių partijų ir 32 politiniai komitetai, bendrai šios politinės organizacijos šiuose rinkimuose kelia 467 kandidatų sąrašų. Dėl merų postų taip pat planuoja varžytis ir 9 save išsikėlę kandidatai.

Klaipėdoje dėl patekimo į miesto Tarybą kovos 11 sąrašų, registruota tiek pat kandidatų į merus.

Penktadienį numatoma atverti visuomenei kandidatų anketas, turto, pajamų, privačių interesų deklaracijas ir kitus į savivaldybių tarybas ir merus kandidatuojančių asmenų duomenis VRK svetainėje.

Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai vyks kovo 5 d.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

Pradeda veikti informacijos apie rinkimus numeris

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kad trečiadienį pradeda veikti trumpasis numeris 1855, kuriuo rinkėjams bus teikiama informacija apie rinkimus. Juo ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Politika

Prezidento posto sieks 8 kandidatai

Vyriausioji rinkimų komisija antradienį priėmė sprendimus registruoti likusius penkis kandidatus dalyvauti gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose. Antradienį sprendimai priimti dėl Giedrimo ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

Politika

Europos Parlamentą nori šturmuoti 19 partijų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad pirmadienį baigiantis politinės kampanijos dalyvių registracijai dalyvauti birželio 9 d. vyksiančiuose rinkimuose į Europos ...
2024-03-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This