P0

Spyglys

Negeras vaizdelis: uždaromos dizaino studijos* (3)

Spyglys
2023-02-03


Spyglys, kaip ir visi klaipėdiečiai, labai gerai nusimano apie dizainą. Ir štai ką sako apie Klaipėdos socialdemokratų su dviem liberalų išdavikais meninę išraišką: vajėzusmarijašventaspetrairaborigenųdievai! Saviveikla.

Matyt, patys kandidatai piešė, nes labai babkes taupė: į klišę, skirtą visiems gyvenimo atvejams, atbulom rankom, bet tvirta valia įklijavo senjorų porą (V+V = KM). Už jų įklijavo dvi pamerges ir asmens sargybinį – centre.

Gavosi, kas ir turėjo gautis – liumpenui pritaikytas kičas, parduotinas išskirtinai turguje. Beje, į lygiai tokią pačią klišę savo „komuniagas” (išsireiškimo autorius – naujai iškeptas Klaipėdos socdemas V. P.) tvirta valia klijuoja ir kiti Lietuvos kaimai.

Ta proga Klaipėdoje, Kaune, Telšiuose ir Vilniuje uždaromos dizaino katedros. Liks tik viena – Subintarpio kaime, Plungės valsčiuje.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-02-03

  3 komentarai “Negeras vaizdelis: uždaromos dizaino studijos*”

  1. AvatarVestuvių organizatorius (IP: 78.62.31.152)

   Atrodo kaip jaunųjų pora ir trys jau subrendę pabroliai.

  2. AvatarBalsuokime ir galvokime (IP: 78.62.147.40)

   Visada buvau kairių pažiūrų, gerbiau ir ponią Viliją, dar tuometę ministrę. Bet kai pasižiūri, kas dabar savivaldoje vyksta- amą atima. Pastūmę tikrai ištikimus, puikius, pažiūrų nekeičiančius savo skyriaus narius, socialdemokratai, vykdydami ES damos Blinkevičiūtės paliepimą( kas galėtų paneigti) pasisamdo Cesiulį ir Grubliauską ne tik į savo sąrąšą , bet ir merus??? Ilgametė buvusi skyriaus pirmininkė, atkakli socialdemokratė Lilija Petraitienė, kuri visą gyvenimą oponavo liberalui Grubliauskui, savo dabartinėje darbovietėje “su kanklėmis” agituoja varganas socialines Paramos centro biteles, kad jos … balsuotų už poną” Džiazą”? Gal dar ir savo globotinius senukus moterys turėtų paagituoti? Tai tik prielaida, bet … Apie kokias vertybes, politinę kultūrą, partinį stuburą, galima čia kalbėti! Kokie kairieji, ar dešinieji šiandien, ryt,po savaitės ar iki rinkimų? Migracija visur. Balsuoti būtina, tik skaitykite tuos sąrašus. Baisiausi sulindę pas konservatorius, liberalus ir socialdemokratus… Nes jie. identiški.

  3. AvatarKostas (IP: 84.15.181.245)

   Tvirtas dudoriaus sukis “Tvirta valia nih… neveikti”. Aciu, jau 12 metu skandini Klaipeda. As daugiau svaistyti savo gyvenimo nenoriu. Zmones, bukit protingi. Ateikit balsuot

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt