Pauliaus Lindenau mokymo centre – papildomas priėmimas į atsinaujinančios energetikos programą

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-02-03

Lietuvoje intensyviai plėtojant atsinaujinančios energetikos sektorių, vis labiau ryškėja tokią sritį išmanančių specialistų poreikis. Šalies darbo skelbimų platformose intensyviai ieškoma inžinierių, projektuotojų, darbų vadovų, montuotojų, pardavimų vadybininkų, kurie specializuojasi atsinaujinančios energetikos srityje.

Atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojus Klaipėdoje rengia Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centras. Pernai surinkta pirmoji norinčių įgyti šią profesiją grupė. Šių metų vasario 1-12 dienomis į šią programą skelbiamas papildomas priėmimas.  

Atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo profesinę programą pasirinkusiems jaunuoliams, baigusiems 12 klasių, mokslai Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre truks vienerius metus, o turintiems kvalifikaciją, tačiau norintiems ją keisti ar kelti – vos  10 mėnesių. Taip pat įgyti kvalifikaciją, persikvalifikuoti galima savo ar darbdavio lėšomis bei per Užimtumo tarnybą.

Papildomame žiemos priėmime prašymus mokytis galima pateikti vasario 1-12 dienomis, per centralizuotą sistemą LAMA BPO. Gyvenantiems toliau nuo Klaipėdos, siūloma apsigyventi centro bendrabutyje, o gerai besimokantys yra skatinami ir stipendijomis bei stažuotėmis užsienyje.

„Pernai vos tik paskelbėme apie šią naujovę, sulaukėme nemenko susidomėjimo ir tai yra natūralu – besikeičianti situacija energetikos sektoriuje ir rinkoje, diktuoja naujas madas bei poreikius. Šiuo metu atsinaujinančioji energetika yra bene progresyviausia ir sparčiausiai besiplečianti technologijų bei energetikos sritis, todėl tokios srities specialistai yra geidžiami ir reikalingi. Vos tik baigus mokslus, sukti galvos dėl darbo vietos netenka, o ir siūlomi atlyginimai yra viliojantys“, – pranešime pažymi Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro vadovas.

Jo teigimu, kartu su partneriais centre įrengta praktinio mokymo bazė, kuri leidžia su atsinaujinančios energetikos specifika susipažinti ne tik teoriškai, bet ir praktiškai.

„Tai ypač svarbu, nes per gana trumpą laiką įmanoma įgyti visus reikiamus įgūdžius, kurie atvers galimybes baigus mokslus iš karto kibti į darbus. Turime sutartis ir su atsinaujinančioje energetikoje veikiančiais verslo subjektais, kurie mielai priima besimokančiuosius atlikti praktiką”, – teigė dr. E. Skarbalius.

Be atsinaujinančios energetikos įrenginių montuotojo programos šiame žiemos etape centre dar galima rinktis ir elektriko bei suvirintojo profesijas.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Švietimas

Absolventui – speciali pramonininkų stipendija

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre pirmadienį įteikti diplomai būsimiesiems elektrikams ir suvirintojams. Vienas iš absolventų – Gintautas Kriginas – buvo ...
2024-06-17
Skaityti daugiau

Švietimas

Į Pauliaus Lindenau mokymo centro modernizavimą investuota beveik 1,7 mln. Eur

Ant stogo įrengta saulės modulių sistema, modernizuotos kompiuterių klasės, įsigyti išmanūs saulės ir vėjo jėgainių, elektros, elektrotechnikos ir elektronikos stendai, ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Švietimas

Gamyklos vadovo pavyzdys - paskata rinktis technines ir inžinerines specialybes

Klaipėdos LEZ veikianti įrangos maisto pramonei gamintoja „Lavango“ pavasarį pakvietė Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro studentus susipažinti su bendrovės gamykla, ...
2024-05-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This