P0

Miestas

Pabėgėliams – pažintinė kelionė į Klaipėdą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-02-06


Rukloje įsikūręs Pabėgėlių priėmimo centras savo globotiniams surengs pažintinę kelionę į Klaipėdą. Ekskursija numatytos šių metų kovo mėnesį.

Kelionėje dalyvaus 15 užsieniečių, lydimi vieno Pabėgėlių priėmimo centro darbuotojo. Jie lankysis Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, Delfinariume. Gidai juos turėtų susipažinti su Klaipėdos krašto istorija ir tradicijomis.

Ekskursantai bus nemokamai  maitinami, padengiamos jų kelionės bei objektų lankymo išlaidos. Projektas „Pabėgėlis – mūsų visuomenės dalis“ yra finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis. 

Pabėgėlių priėmimo centras yra biudžetinė įstaiga, teikianti ir organizuojanti apgyvendinimą, aprūpinimą ir integracijos paramą užsieniečiams, gavusiems prieglobstį, prieglobsčio prašytojams, prekybos žmonėmis aukoms ir perkeltiems asmenis.


  2023-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt