P0

Švietimas

Klaipėdiečiams – galimybė tobulėti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-07


Klaipėdos technologijų mokymo centras kviečia klaipėdiečius į devynias skirtingas vakarinių mokymų pagal neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas.

Nemokamo įvadinio užsiėmimo metu vasario 9-ąją, 17.30 val., bus galima susipažinti su su programų turiniu, mokymo klasėmis, laboratorijomis bei dirbtuvėmis, profesijos mokytojais.

Centras kviečiame išmokti ar patobulinti jau turimus įgūdžius, išbandyti save įvairiose veiklose: namų dekoravimas ir puošyba (floristika) (Puodžių g. 10); fotografija (Janonio g. 15); vaikiškų drabužių siuvimas (Puodžių g. 10); drabužių iškarpų išėmimas ir pritaikymas figūrai (Puodžių g. 10); dieninis, vakarinis, šventinis makiažas (Puodžių g. 10); veido ir kūno priežiūra (Puodžių g. 10); kompiuterinis raštingumas ir socialinių tinklų valdymas (Puodžių g. 10); automobilių važiuoklės ir valdymo įrangos diagnostika bei reguliavimas (Gintaro g. 2.); suvirinimas vieliniu elektrodu (Smilties Pylimo g. 31)

Registruotis galima čia.

Daugiau informacijos tel.: (8 46) 484 825, 8 646 32141 el. p. tekstile@ktmc.lt


  2023-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt