P0

Verslas

Kviečia jaunimą registruotis į Rotary Akademiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-02-09


Rotary Akademija – tai jau 14 metus vykstanti savanoriška profesinės mentorystės programa, skirta Lietuvoje gyvenančiam jaunimui. Lietuvos Rotary klubų nariai, geriausi įvairių veiklos sričių profesionalai, sukaupę verslo, profesinę ir, svarbiausia, gyvenimišką patirtį, tiesia pagalbos ranką jaunuoliams (nuo 18 iki 30 metų), nusprendusiems pradėti naują savęs atradimo etapą.

Pagrindinis projekto tikslas – drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais ir atsakingais visuomenės piliečiais bei pasiekti savo užsibrėžtus tikslus.

Projekto metu mokytojas (mentorius) ir mokinys (projekto dalyvis) susitinka bent kartą per mėnesį. Savo bendravimo intensyvumą mokytojas ir mokinys gali pasirinkti pagal poreikius bei galimybes, atsižvelgiant į projekto tikslą.

Mentoriams keliama sąlyga būti supratingiems, puikiems klausytojams, ugdantiems kritinį mąstymą, pozityviai motyvuojantiems savo gyvenimiška patirtimi ir įžvalgomis. Mentoriams ir projekto dalyviams bus padedama kurti palankią aplinką, kurioje galėtų laisvai ir nevaržomai dalintis savo mintimis, pamąstymais, klausimais.

Kam skirta Rotary Akademija:
• Turi verslo idėją, bet nežinai nuo ko pradėti?
• Svarstai ką pasirinkti – karjera ar magistras?
• Nori pažinti savo profesinės srities virtuvę iš vidaus?
• Gal turi svajonių darbo poziciją ir nežinai, kaip ją pasiekti?
• Nori atrasti save, susidėlioti savo gyvenimo tikslus, bet nežinai nuo ko pradėti?

Bent į vieną iš šių klausimų atsakiusieji taip raginami registruotis. Rotary Akademijos trukmė 3 mėnesiai.

Mentorių sąrašas: Ala Minkevičienė, Jurgita Šilinskaitė, Inga Česnakienė, Ramunė Šličienė, Vida Petraitienė, Viktorija Grižienė, Inga Gelžinytė -Litinskienė, Vaidas Velykis, Nerijus Avelis, Marijus Grigaliūnas, Aleksas Bagdonavičius, Rolandas Kerpys.


  2023-02-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt