Nerijui Kaseliui – aukščiausias įstaigos įvertinimas

Veidai

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vedėjas – abdominalinės chirurgijos gydytojas Nerijus Kaselis garbingo jubiliejaus proga apdovanotas aukso suvenyriniu medaliu su įstaigos simbolika.

Ligoninės feisbuko nuotr.

„Man didelė garbė, daktare, įteikti jums šį apdovanojimą. Jūs beveik legenda, lyderis, palikęs ryškų pėdsaką chirurgijoje ir išgarsinęs mūsų ligoninę ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tokie lyderiai, kaip jūs reikalingi medicinos progresui, o mūsų ligoninėje esate mūsų sėkmės ir stiprybės variklis. Ačiū jums ir linkiu viso ko geriausio“, – sveikindamas jubiliatą linkėjo įstaigos vadovas Darius Steponkus.

1986 metais baigęs Kauno medicinos institutą karjerą Nerijus Kaselis pradėjo vienoje uostamiesčio ligoninėje.

Po beveik dviejų dešimtmečių ją tęsė Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriuje dirbdamas abdominalinės chirurgijos gydytoju ir skyriaus vedėju. Būdamas smalsus, žingeidus ir nenustygstantis N. Kaselis gilina žinias, baigia Europos nutukimo akademiją Karolinos universitetinėje ligoninėje, Stokholme ir kaip kviestinis chirurgas kurį laiką dirba Olborge, Danijoje bei Astanoje, Kazachstane. Dėmesį gydytojas sutelkia ir specializuojasi į minimalią invazinę pilvo chirurgiją – laparoskopines operacijas.

Jau daugiau kaip 14 metų N. Kaselis konsultuoja antsvorį turinčius pacientus Lietuvoje bei Europoje. Dažnai yra kviečiamas vadovauti sudėtingoms nutukimo operacijoms kitose gydymo įstaigose kaip patyręs šios srities ekspertas.

„Nerijus Kaselis – vienintelis Lietuvoje operuojantis visus pilvo organus laparoskopiniu būdu. Jis pirmasis Lietuvoje 1994 m. laparoskopiniu būdu užsiuvo prakiurusią dvylikapirštę žarną, pirmasis tuo būdu pašalino akmenis iš bendrojo tulžies latako ir dar eilė kitų operacijų, kurias pirmasis šalyje laparoskopiniu būdu atliko gydytojas Nerijus Kaselis“, – džiaugdamasis kolegos pasiekimais, primena Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vyr. ordinatorius Žilvinas Šidlauskas.

Paklaustas, kas skatina siekti daugiau, gydytojas Nerijus kukliai pastebi, kad kaltas, matyt, yra jo charakteris.

„Myliu žmones ir norisi tobulėti, padaryti geriau, jiems padėti, pasiekiant geriausių rezultatų“, – sako gydytojas ir čia pat prisipažįsta, kad atliktos operacijos ir visi pasiekimai jam yra vienodai brangūs, o rezultatai – fantastiški.

N. Kaselis 2016 metais pirmasis pasaulyje atliko laparoskopinę skersinės žarnos pašalinimo per makštį operaciją ir tais pačiais metais pirmasis pasaulyje laparoskopiniu būdu per makštį pašalino skrandį.

„Gauti rezultatai tikrai džiuginantys, nes kitą rytą po skrandžio pašalinimo operacijos pacientė per vizitaciją pasiteiravo, kad operacija turbūt nepasisekė. Paklausus, kodėl ji taip mano, atsakė, kad nieko nejaučia. Nuraminau, kad viskas pavyko puikiai ir paėmęs ją už parankės pasivaikščiojome koridoriuje. Pacientė nejautė jokio skausmo, jokių vaistų jai nereikėjo“, – džiaugėsi gydytojas N. Kaselis.

Gydytojas neslepia, kad būti pirmam nėra paprasta, nes tai kainuoja ir fizinių, ir emocinių jėgų, tikslių ir apgalvotų skaičiavimų, siekiant sėkmingos operacijos.

„Gydytojas Nerijus Kaselis mylimas ne tik už puikius darbus, bet ir už paprastumą, draugiškumą. Nuolat tobulinasi ir kelią kvalifikaciją konferencijose ir suvažiavimuose (Pietų Korėja, JAV, Prancūzija, Argentina, JAE, Australijoje, Danijoje ir kt.), savo žiniomis dalinasi su kolegomis. Stiprybės jums, gydytojau, sveikatos, prasmingų, turiningų, įdomių dienų“, – sveikindami Nerijų linkėjo Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė Salvinija Misikonienė, direktoriaus pavaduotojai Zigmas Juzumas ir Mindaugas Kundrotas.

Už puikų darbą gydytojas yra ne kartą apdovanotas asmenine padėka, Nerijų Kaselį įvertino ir JAV prezidentas.

3 Comments

 1. Klaipediete

  Jei bučiau klausiusi dr. Kabelio patarimu, bučiau seniai palaidota. Turiu nulenkti galva pries dr.Razbadauska, kurio dėka ir88 siandien uo 2018 metu gyva ir gyvenu. Aciu Jums daktare!

  Reply
 2. Nuomonė

  Kaselis ne to vertas, gėda ligoninės vadovui, gėda miesto valdžiai, kad šitas daktaras negavo valstybinio apdovanojimo. Laksto po miestą visokie šundaktariai vaizduodami chirurgus ir mano esą daktarai, o iš tiesų tik imitatoriai. Tokius daktarus , kaip Kaselis , reikia gerbti, jis ne apsimetėlis ar kontoros žiurkė, o tikras chirurgas ir garbus žmogus.

  Reply
 3. Antanas

  Ko čia slėpti Kaselis dirbo Vinso Janušonio vadovaujamoje Klaipėdos miesto ligoninėje, auksinių rankų ir labai doras žmogus. Sėkmės Jam.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Sveikata

Seniūnaitei atsirūgo bandymas atnaujinti bylą prieš buvusį darbdavį

Brožynų seniūnaitė Irena Gailiutė nesėkmingai bandė atnaujinti dar 2022 metais pralaimėtą bylą dėl jos atleidimo iš Respublikinės Klaipėdos ligoninės. Vietoje ...
2024-02-22
Skaityti daugiau

Sveikata

Mirė Daiva Grigutienė

Respublikinė Klaipėdos ligoninė praneša, jog netikėtai mirė šios įstaigos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vyresnioji slaugytoja Daiva Grigutienė. Jai buvo ...
2024-01-05
Skaityti daugiau

Svarbu, Sveikata

Respublikinė Klaipėdos ligoninė vėl planuoja plėtrą

„Papildomos automobilių stovėjimo vietos neprojektuojamos, nes nenumatoma kaip nors plėsti ligoninės veiklos”, – rašoma naujai pateiktuose pasiūlymuose dėl Respublikinė Klaipėdos ...
2023-12-21
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This